Karel Beneš

(1932-2021)

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Obraz dívky

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:09

    litografie, 2010, 20 x 26 cm, sign. DU K. Beneš 10, č. 185/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Jízda králů

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:03

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Jan Žižka na koni

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:02

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Jiří z Poděbrad na koni

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:01

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klaun I, Klaun II

    Položka č.: 901

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:00

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klaun, Ptáček

    Položka č.: 900

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:59

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klaun I., Klaun II.

    Položka č.: 870

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:29

    2 x litografie, 1979, 13,5 x 13; 15,5 x 12 cm, sign. K. Beneš, č. 45/200, č. 188/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Položka č.: 537

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 08:31

    suchá jehla, 1988, 31 x 23 cm, sign. DU K. Beneš 88, rám, č. 14/100, rámu chybí zadní deska, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Kubistická lampa Emila Králíčka

    Položka č.: 280891

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:00

    litografie, 1993, 13,5 x 9 cm, sign. UD KBeneš 93, pasparta, č. 50/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Chrudim

    Položka č.: 280662

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:14

    litografie, 1999, 18 x 15,8 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 53/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris Hana Bláhová)

    Položka č.: 280661

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:12

    litografie, 1994, 11,1 x 9,1 cm, sign. DU KBeneš 94, č. 116/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris Ing. Jan Langhammer)

    Položka č.: 280660

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:10

    litografie, 1995, 11,4 x 9,1 cm, sign. DU KBeneš 95, č. 90/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris A. Kovařík)

    Položka č.: 280659

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:08

    litografie, 1990, 10 x 8,7 cm, sign. DU KBeneš 90, č. 56/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Kotěrova vodárenská věž v Praze-Michli

    Položka č.: 280658

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:06

    litografie, 1997, 13,9 x 8,9 cm, sign. DU KBeneš 97, č. 132/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris MUDr. Rudolf Príbyš)

    Položka č.: 280657

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:04

    litografie, 1990, 10 x 8,7 cm, sign. DU KBeneš 90, č. 180/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris M. Matouš)

    Položka č.: 280656

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:02

    litografie, 1978, 11,7 x 7,4 cm, sign. DU KBeneš 78, č. 167/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris Dr. Slavomil Vencl CSc.)

    Položka č.: 280655

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:00

    litografie, 1993, 14,2 x 10,2 cm, sign. DU KBeneš 93, č. 28/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Kvítí

    Položka č.: 279508

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:20

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Praha hudební

    Položka č.: 273927

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2023 14:40

    litografie, 1995, 27,2 x 19,2 cm, sign. LD K.Beneš 95, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Růže

    Položka č.: 277124

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 18:56

    litografie, 1977, 22,3 x 17,2 cm, sign. DU Beneš 77, pasparta, a.t., pasparta lehce zažloutlá, textilní páska kolem pasparty se místy lehce odlupuje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Houslisti

    Položka č.: 264700

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 18:30

    ocelorytina, 1979, 12,5 x 17,1 cm, sign. DU K. Beneš 79, pasparta, č. 25/200, v grafice drobounké nahnědlé skvrnky, na spodním okraji uprostřed pasparty měkolik skvrn, textílie po obvodě pasparty otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen S…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Žena hudby

    Položka č.: 278076

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:31

    litografie, 1986, 14 x 11,7 cm, sign. DU Kbeneš 86, pasparta, č. 170/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 277058

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2023 18:00

    litografie, 1988, 16,5 x 12 cm, sign. DU Kbeneš 88, č. 78/170, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Šternberk na Moravě

    Položka č.: 270037

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:01

    litografie, 1998, 9 x 17,5 cm, sign. PD K. Beneš 98, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klaun s houslemi v manéži

    Položka č.: 179062

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2023 14:31

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klaun

    Položka č.: 269280

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:00

    litografie, 1985, 12,5 x 12,5 cm, sign. UD K. Beneš 85, č. 84/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Praha I., Praha II.

    Položka č.: 269028

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:10

    2 x litografie, 1979, 14 x 12, 14 x 12 cm, sign. DU K. Beneš 79, č. 12/200,č. 14/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)