Jiří Votruba

  • Jiří Votruba

    Vzorec

    Položka č.: 266569

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2023 18:22

    olej, sololit, 1988, 30 x 30 cm, sign. PD Votruba 88, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)