Hana Čápová

(1956-2019)

žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze; grafička, ilustrátorka; věnuje se volné grafice, kresbě, kombinacím obou i drobné grafice, nejraději však kresbě; vystavovala samostatně v letech 1986 - 1996 v Praze, Brně, Olomouci, Poznani, Kostnici Schweinfurtu, Třebíči aj. (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Hana Čápová

    (1956-2019)

    Odmítnutí

    Položka č.: 268835

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:08

    lept, mezzotinta, 1985, 13,4 x 18,7 cm, sign. Hana Čápová 85, č. 106/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, papír na pravém okraji pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Hana Čápová

    (1956-2019)

    Králíkář

    Položka č.: 276791

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2023 18:00

    litografie, 1990, 25 x 17 cm, sign. PD H. Čápová 90, č. 66/150, Vydal za podpory MK ČR Kabinet exlibris Památníku národního písemnictví, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)