Rudolf Němeček

(1921)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Stavení

    Položka č.: 258384

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:16

    olej, dřevo, 1989, 30 x 40 cm, sign. LD R. Němeček 89, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Zasnění

    Položka č.: 256143

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:19

    olej, sololit, 2004, 33,5 x 56 cm, sign. LD R. Němeček 04, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Dva klauni

    Položka č.: 256153

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:17

    olej, sololit, 1988, 35,5 x 26 cm, sign. LD R. Němeček 88, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)