Zdeněk Seydl

(1916-1978)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Položka č.: 869

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 14:03

    linoryt, 38 x 28,7 cm, sign. PD Seydl, č. 5/6, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    M. Fábera: O skrytém mudrci

    Položka č.: 276558

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 16:37

    bibliofilie, 1x sign. heliogravura a ilustrace Z. Seydl, tisk M. Pegrassi, 13. sv. edice Klub 777 bibliofilů, vydal Rudolf Kmoch, Praha 1944, ex.510/777, orig. brož, vazba svázaná lýkovým provázkem, ruční papír, 40s, obálka lehce zašlá, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Herec, který kdysi hrával Romea

    Položka č.: 266460

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:27

    linoryt, 60. léta 20. století, 34,5 x 24,3 cm, sign. PD Seydl, pasparta, zvlněný a mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu