Zdeňka Heritesová

(1896-1975)

  • Zdeňka Heritesová

    (1896-1975)

    Hradčany

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:29

    litografie, 17 x 27,5 cm, sign. PD Z. Heritesová, žákyně prof. J. Schikanedera a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, později studium na Académie de la Grande Chaumière v Paříži, členka SČUG Hollar, Jednoty umělců výtvarných a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)