Jan Rapin

Malíř a grafik Jan Rapin se narodil v roce 1956 v Praze. Ve své tvorbě navazuje na tradiční hodnoty od gotické duchovnosti přes barokní hru se světlem až po moderní výtvarné proudy. Obdiv k barokní tvorbě se odráží především v barevné skladbě a kompoziční vyváženosti. Ve figurální tvorbě zachycuje harmonii a estetické hodnoty, které už řadu let nalézá především v postavě ženy. Obdržel mezinárodní uznání na přehlídce akvarelové malby v Římě. Vystavuje v Čechách i v zahraničí. Jan Rapin patří mezi uznávané výtvarníky současné umělecké scény. Dokazuje to i počet jeho samostatných výstav.

  • Jan Rapin

    Nelehká volba

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:01

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD Jan Rapin, rám, Malíř a grafik Jan Rapin se narodil v roce 1956 v Praze. Ve své tvorbě navazuje na tradiční hodnoty od gotické duchovnosti přes barokní hru se světlem až po moderní výtvarné proudy. Obdiv k barokní tvorbě se odráží především v barevné skladbě a komp…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu