Jiří Švengsbír

(1921-1983)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Bazilika sv. Jiří

    Položka č.: 995

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:34

    ocelorytina, 16,5 x 9 cm, sign. PD J. Švengsbír, rám, č. 195/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Galerie Platýz

    Položka č.: 264943

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 19:42

    ocelorytina, 9,8 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, pasparta, č. 195/200, pasparta mírně zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Portrét Karla Čapka

    Položka č.: 280846

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:55

    ocelorytina, 9 x 5 cm, sign. PD J. A. Švengsbír, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Bazilika sv. Jiří

    Položka č.: 278991

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:33

    ocelorytina, 16,5 x 9,1 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga XIV st.

    Položka č.: 269962

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 21:24

    ocelorytina, 1960, 6 x 6,7 cm, značeno v desce PD Švengsbír 60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Mořský koráb

    Položka č.: 264963

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:38

    ocelorytina, 13,5 x 7,2 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, pasparta, č. 85/200, papír zažloutlý, v pozadí grafiky patrný zažloutlý nápis na ručním papíru, , pasparta lehce zažloutlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sluníčko - Březen

    Položka č.: 264961

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:34

    ocelorytina, 7,5 x 7,5 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc březen, zažloutlý papír, látková pasparta lehce zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sluníčko - Prosinec

    Položka č.: 264960

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:32

    ocelorytina, 7,5 x 7,5 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc prosinec, zažloutlý papír, látková pasparta lehce zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sluníčko - Říjen

    Položka č.: 264959

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:30

    ocelorytina, 7,8 x 7,8 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc říjen, látková páska pasparty lehce zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sluníčko - Listopad

    Položka č.: 264958

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:28

    ocelorytina, 8 x 8 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc listopad, papír i pasparta lehce lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Mořský vládce

    Položka č.: 269966

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 20:54

    ocelorytina, 1971, 5,6 x 7,3 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 197/200, DU P.F. 1972, zašlý papír, pravý horní růžek naražen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Našeptávač

    Položka č.: 269964

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 20:50

    ocelorytina, 3,1 x 2,9 cm, sign. PD J. Švengsbír, dolné rohy papíru lehce pokrčené, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kuželovská slivovice

    Položka č.: 269961

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 20:44

    ocelorytina, 1973, 5,9 x 7,6 cm, značeno v desce LD Švengsbír, u horního okraje papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kohout

    Položka č.: 269960

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 20:42

    dřevoryt, 7 x 5 cm, sign. PD J. Švengsbír, papír na okrajích mírně ušpiněn - pravděpodobně tiskací barvou, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    Položka č.: 269958

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 20:38

    ocelorytina, 1979, 18,2 x 10,2 cm, sign. PD J. Švengsbír, DU J. A. Švengsbír - delineavit et sculpsit 1979, na papíru drobounké žluté tečky, u pravého okraje v horní části lehce ušpiněno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Boží oko (Ex Libris L. Spindelberger)

    Položka č.: 269477

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:54

    lept, 7,5 x 5,8 cm, papír na okrajích zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Antický motiv (Ex Libris Marta Mare Liberum)

    Položka č.: 269476

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:52

    lept, 7,4 x 5,9 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, pravý horní roh papíru utržen ( utržení nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kuželovská slivovice (modročervená varianta)

    Položka č.: 269474

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:48

    ocelorytina, 1973, 5,9 x 7,6 cm, sign. Du jiří Švengsbír 72, značeno v desce LD Švengsbír, PD 1973, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Měsíční brána (Ex Libris H. Jarošová)

    Položka č.: 269460

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:20

    dřevoryt, 7,8 x 5,1 cm, sign. DU J. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Alexander Sergejevič Puškin (Ex Libris M. Tišelev)

    Položka č.: 269459

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:18

    dřevoryt, 6,8 x 4,2 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, pravý horní roh papíru pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    V mysli (Ex Libris MUDr. Z. Ondráček)

    Položka č.: 269458

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:16

    ocelorytina, 5,8 x 6,7 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, zažloutlý papír, pravý dolní roh papíru jen nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Loď (Ex libris Ir. H. G. J. Schelling)

    Položka č.: 269455

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:10

    ocelorytina, 4,9 x 3,4 cm, sign. PD J. A. Švengsbír, zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Dům u dvou ptáčků

    Položka č.: 267278

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:18

    ocelorytina, 6,2 x 5,7 cm, sign. PD J. Švengsbír, v horní části papíru několik drobných hnědých skvrnek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Vrba a ryby (Ex Libris Herbert Stefan Ott)

    Položka č.: 267277

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:16

    lept, 6 x 6 cm, DU progumovaná signatura, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Myslí srdcem ( Doc. MUDr. V. Šebek)

    Položka č.: 267276

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2023 22:14

    lept, 6,5 x 5,3 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, nepatrně ohnuté růžky papíru, v jednom místě u pravého okraje papír porčen (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Karlův most

    Položka č.: 269045

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:27

    ocelorytina, 9 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, pasparta, č. 22/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)