Karel Toman

(1888-?)

narozen v Příboře, studoval grafiku v Gorici, malířsky a graficky zachycoval moravskou krajinu a městské veduty

  • Karel Toman

    (1888-?)

    Moře

    Položka č.: 267045

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:46

    olej, překližka, 1945, 38,5 x 63 cm, sign. PD Toman 45, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studoval grafiku v Gorici

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu