Jan Kavan
Jan Kavan
PF 2001
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:48
litografie, 2000, 10 x 7,3 cm, sign. DU J. Kavan, č. 67/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Kavan
Sváteční skříň (PF 94)
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:30
litografie, 1993, 11 x 7,2 cm, sign. DU Jkavan 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Kavan
Rozbité sochy
Položka č.: 280256Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:15
litografie, 11,3 x 7 cm, sign. PD Kavan Jaroslav, 163/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Jan Kavan
Žena s obrazem
Položka č.: 278085Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:41
lept, 1996, 12 x 7 cm, sign. DU Jan Kavan 96, č. 77/150, Účastníkům XXVI. Mezinárodního kongresu F.I.S.A.E. v Chrudimi 1996 věnuje spolek sběratelů a přátel exlibris v Praze, bylo vydáno 150 výtisků, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké …
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu