Ludva Dobeš

(1914-1979)

  • Ludva Dobeš

    (1914-1979)

    Lesní zátiší

    Položka č.: 268770

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:52

    olej, plátno, 39 x 48,5 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)