Vojtěch Kolařík

  • Vojtěch Kolařík

    Pištec

    Položka č.: 674

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:55

    monotyp, 1965, 24,5 x 21,5 cm, sign. PD Kolařík 65, věnování Ivanovi, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Vojtěch Kolařík

    Egon Schiele: The Scornful Woman (1910)

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 38 x 27,5 cm, značeno PD S 10, rám, malířská napodobenina akvarelu Egona Shieleho z roku 1910, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)