Vojtěch Kolařík
Pištec
Položka č.: 674Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:55
monotyp, 1965, 24,5 x 21,5 cm, sign. PD Kolařík 65, věnování Ivanovi, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Vojtěch Kolařík
Egon Schiele: The Scornful Woman (1910)
Položka č.: 322Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
akvarel, kombinovaná technika, papír, 38 x 27,5 cm, značeno PD S 10, rám, malířská napodobenina akvarelu Egona Shieleho z roku 1910, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)