Karel Marx

(1928)

  • Karel Marx

    (1928)

    Zahrada z ráje

    Položka č.: 274086

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:56

    olej, dřevo, 1991, 49,8 x 35,8 cm, sign. PD Marx 91, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Tröstera na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu