• Ivan Polcar

    Z cyklu Vzkazy

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    kombinovaná technika, 32 x 31 cm, sign. PD Ivan Polcar 2004, rám, na zadní straně štítek s popisem rok 2004 , antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Michal Burget

    (1970)

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    olej, karton, 2019, 59,6 x 80,5 cm, monogr. LD MB 19, rám, zezadu přidělaná lišta na pověšení, spodní rožky nepatrně naražené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Jiří Beránek

    (1945-2021)

    Zrak

    Položka č.: 326

    akvarel, běloba, uhel, papír, 1989, 62 x 88 cm, sign. PD Jiří Beránek 89, při okrajích natržený a pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Goyo Hashiguchi

    (1880-1921)

    Letní kimono

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    dřevoryt, 43 x 27 cm, na pravém okraji grafiky značeno, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Utagawa Kunisada III

    (1848-1920)

    Samuraj

    Položka č.: 344

    dřevoryt, 35,5 x 23,5 cm, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Toyohara Chikanobu

    (1838-1912)

    Ikebana

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    dřevoryt - triptych, třikrát 35 x 23 cm, značeno LD, rám, na více místech drobné flíčky, papír pokrčen, místy pomačkaný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Noční přepadení

    Položka č.: 342

    dřevoryt, 35,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Dívky z Yoshiwari

    Položka č.: 341

    dřevoryt, 35,5 x 23 cm, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Dvě gejši

    Položka č.: 340

    dřevoryt, 35 x 23 cm, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Hádka

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    dřevoryt, 36,5 x 24,5 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Hisroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Jezero Hakone

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    dřevořez, 1855, 33,6 x 22 cm, LD pečeť, rám, ze série 36 pohledů na Fuji, zažloutlý papír, rám mírně otlučený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    53 Stations of Tokaido Rd.

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    dřevořez, 1855, 33 x 21,5 cm, značeno LD, rám, papír zejména v horní části poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Dvořan a gejša pod třešní

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    dřevoryt - triptych, třikrát 34,7 x 23 cm, každá z grafik značena u okraje, rám, grafiky zašlé, zejména při okrajích poškozeno od vody, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Samuraj a jeho favoritky (diptych)

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    dřevořez, 33,5 x 24 a 34,4 x 24 cm, značeno PH, rám, grafika mírně poškozena, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Malíř

    Položka č.: 334

    dřevořez, 1852, 35 x 23,8 cm, PD pečeť, rám, mírně poškozeno, sklo s paspartou vypadává z rámu, antiqari.at Radhošťská

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Výzva

    Položka č.: 333

    dřevoryt, 35 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Chata u lesa

    Položka č.: 298

    olej, karton, 1920, 30 x 49,5 cm, sign. PD Nemastil 20, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    U vody

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    tempera, papír, 1959, 32,5 x 44,7 cm, sign. PD Jana 59, na zadní straně signováno Jana Krahulíková II 3, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Položka č.: 296

    tempera, papír, 1960, 38,8 x 29,7 cm, sign. LD Jana 60, na zadní straně popsáno a signováno J. Krahulíková 60 (druhé příjmení autorky), Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm, sign. PD Malát 54, dílo originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly: geometrická abstrakce i někteří umělci jako F. Gross či F. Hudeček. Zlom v jeho tvo…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Jindřich Lenhart

    (1878-1955)

    Periferie

    Položka č.: 294

    olej, karton, 18,5 x 48 cm, sign. PD Lenhart, rám, Antikvariát Ostrovní, člen SČVU

  • Jindřich Lenhart

    (1878-1955)

    Cesta polem

    Položka č.: 293

    olej, sololit, 26,5 x 59 cm, sign. PD JLenhart, rám, Antikvariát Ostrovní, člen SČVU

  • Václav Kůrka

    Položka č.: 288

    olej, karton, 49 x 68,5 cm, sign. PD Kůrka V., rám , antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Kaufmann/Rodek

    Rybář

    Položka č.: 285

    olej, plátno, 81 x 53,5 cm, sign. PD, rám, prohnuté plátno, plátno místy poškozeno

  • Josef Hapka

    (1912-1987)

    Zima u Zubří

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    tempera, karton, 1939, 50,5 x 68,5 cm, sign. PD Jos. Hapka, rám, na zadní sraně štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Zdeněk Tůma

    (1907-1943)

    Luční kvítí ve váze

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    akvarel, běloba, tuš, papír, 1935, 62,5 x 44 cm, sign. PD Tůma 35, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Josef Konečný Žar

    (1909-1989)

    Kytice lilií

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    olej, plátno, 1973, 49 x 40 cm, sign. PD Konečný Žar 73, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jiří Slíva

    Grand Cafe

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 8/50, rožky nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

  • Jiří Slíva

    Interdog

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Jiří Slíva

    Svatební zámky

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)