• Václav Kiml

    (1928-2001)

    Drak, Krajina

    Položka č.: 665

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:46

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Kerles

    (1939)

    Slepice, Sjezdaři

    Položka č.: 661

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:42

    Aktuální cena: 1.790 CZK (75 €)

  • Kaiser

    Město

    Položka č.: 655

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:36

    dřevoryt, 21 x 25 cm, sign. PD Kaiser

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Květ

    Položka č.: 652

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:33

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Adolf Alex Jelínek

    (1890-1957)

    Dýchánek

    Položka č.: 645

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:26

    lept, 16,5 x 21 cm, sign. PD A. J. Alex

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Anděl

    Položka č.: 643

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:24

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Stařec a moře (skica)

    Položka č.: 639

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:20

    pastel, papír, 1975, 12 x 18 cm, sign. DU J. Chudomel, DU věnování, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Kapr, Loďky

    Položka č.: 636

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:17

    2x kolorovaný dřevoryt, 1958, 6,4 x 10; 9,5 x 14,5 cm, sign. PD D. Chatrný, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Salcmana a Boudy na ČVUT v Praze, prof. Silovského na AVU tamtéž, člen Klubu konkrétistů, TT klubu, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Portrét

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:16

    suchá jehla, 11 x 11,5 cm, sign. DU Dalibor Chatrný, dole věnování Hrdinovi, žák prof. Salcmana a Boudy na ČVUT v Praze, prof. Silovského na AVU tamtéž, člen Klubu konkrétistů, TT klubu, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Blondýnka

    Položka č.: 633

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:14

    olej, papír, 2007, 15,8 x 31,5 cm, sign. PD Chaba 2007, uprostřed přeloženo, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Objekt

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:11

    tempera, kombinovaná technika, papír, 2004, 19 x 15 cm, LD monogr. Chaba, sign. vzadu Chaba, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Na Malé Straně

    Položka č.: 628

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:09

    kolorovaná suchá jehla, 1996, 19 x 16 cm, sign. PD K. Chaba 96, č. 19/30, soukromé studium

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lampa

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:03

    pastel, kombinovaná technika, karton, 15 x 7 cm, sign. LD Chaba, soukromé studium

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Podnos plný hlav

    Položka č.: 616

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:57

    kolorovaná suchá jehla, 1986, 19 x 14, 5 cm, sign. PD Karel Chaba 86, č. 1/28, soukromé studium

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Slovácký šohaj

    Položka č.: 613

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:54

    reprodukce, tisk, podpis, 19,5 x 15 cm, sign. PD Fr. Hudeček, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Hrubý

    Cirkus, Dobrý večer

    Položka č.: 607

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:48

    litografie, lept, 18,5 x 10; 9,5 x 6 cm, sign. PD Jan Hrubý, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Hrubý

    Diptych

    Položka č.: 605

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:46

    1x dřevoryt, 1x tuš, akvarel, papír, 8,7 x 12,5; 10 x 8 cm, vše sign. PD, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bedřich Housa

    Ulita

    Položka č.: 603

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:44

    suchá jehla, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU B. Housa

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Arnošt Hofbauer

    (1859-1944)

    Gepard

    Položka č.: 589

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:30

    dřevořez, 16,5 x 10 cm, sign. PD Hofbauer

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vl. Hodounský

    Boudelaire- Květy zla

    Položka č.: 588

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:29

    suchá jehla, 1962, 16 x 9 cm, sign. PD Vl. Hodounský 62

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Pavel Hlavatý

    Adam Eva

    Položka č.: 582

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:23

    lept, kombinovaná technika, 1980, 24 x 12,5 cm, sign. PD Pavel Hlavatý, č. 2/80, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Petr Alois Hampl

    Zvěrokruh - Blíženci

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:15

    lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 2/100

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Alois Hampl

    Zvěrokruh - Rak

    Položka č.: 573

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:14

    lept, 1977, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 1/100

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Alois Hampl

    Zvěrokruh - Panna

    Položka č.: 572

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:13

    lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 1/100

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Javorové listy

    Položka č.: 545

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 08:46

    akvatinta, 1981, 33 x 23,3 cm, sign. PD Čepelák 1981, č. 120/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Jiří Bugáň

    Žena, Muž

    Položka č.: 536

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 08:37

    2 x lept, 1985, 10 x 7 cm, sign. PD Bugáň 85

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Robert Brun

    Hlavy

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 08:36

    mezzotinta, 1985, 20 x 13,5 cm, sign. PD R Brun, č. 13/50, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Až usneme, Miroslav Forman

    Položka č.: 519

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 08:20

    2 x dřevoryt, 18 x 14; 12,5 x 8 cm, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937)

    Položka č.: 516

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 08:17

    pero, papír, 1974, 29 x 20 cm, sign. PD ZBurian 74, žák prof. Balaše na výtvarné škole v Praze a prof. V. Sychry na AVU tamtéž, profesor a prorektor AVU, patřil do skupiny účastníků neveřejných Konfrontací

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Spící

    Položka č.: 512

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 08:13

    kolorovaný lept, 29,5 x 20 cm, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu