• Pravoslav Sovák

    (1926)

    Na ulici

    Položka č.: 879

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 14:13

    lept, 21 x 19 cm, sign. DU Sovák, rám, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Položka č.: 869

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 14:03

    linoryt, 38 x 28,7 cm, sign. PD Seydl, č. 5/6, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Alegorie létání

    Položka č.: 866

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 14:00

    tuš, akvarel, perforovaný papír, 1996, 84 x 60 cm, sign. PD Jan Rýz 96, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Motorka

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:33

    litografie, 2012, 20,5 x 28,3 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 52/100, u horního okraje papíru malá nepatrná šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-1968)

    Hrachor ve váze

    Položka č.: 837

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:31

    olej, karton, 35,5 x 30 cm, sign. PD J.B. Pospíšil, rám, na zadní straně štítek s popisem a věnováním autora z roku 1943, malba mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

  • František Podešva

    (1893-1979)

    Touha

    Položka č.: 835

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:29

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Jan Antonín(Jeňýk) Pacák

    (1941-2007)

    Postavička

    Položka č.: 825

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:19

    dřevořez, 1980, 20 x 14 cm, sign. DU Jeňýk 80, č. 61/75, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Antonín(Jeňýk) Pacák

    (1941-2007)

    Položka č.: 824

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:18

    dřevořez, 1985, 25 x 17 cm, sign. DU Jeňýk Pacák 1985, č. 43/100, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Olexa

    (1901-1983)

    Silnice ke Krátké

    Položka č.: 823

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:17

    pastel, karton, 50 x 67 cm, sign. PD Olexa, rám, žák O. Nejedlého, člen spolku Purkyně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Zuzana Oberthorová

    Samota v dešti

    Položka č.: 819

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:13

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Novopacký

    (1821-1908)

    Bei Arricia

    Položka č.: 817

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:11

    mědirytina, 1858, 31,4 x 44,6 cm, značeno v tisku DU Gemalt u lith. von. Jan Novopacky, potržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. Endera, K. Gsellhofera a J. Mössmera na Akademie der bildenden Künste ve Vídni, člen JUV a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Neznámý autor (kopie Ilja Repin )

    Záporožští kozáci píší Sultánovi

    Položka č.: 816

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:10

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    St. Johann

    Položka č.: 813

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:07

    mědiryt, 16 x 10 cm, pasparta

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 807

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:01

    uhel, papír, karton, 64 x 35 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Psací sada

    Položka č.: 796

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:50

    ., Psací sada, 6 ks, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Hlava selky I

    Položka č.: 788

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:42

    olej, dřevo, 19 x 16,8 cm, sign. PD, rám, rám otlučený, antiqari.at Radhošťská

  • Peter Nagy

    Ženská opilost

    Položka č.: 783

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:37

    fotografie, 48 x 38 cm, sign. na zadní straně Peter Nagy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Mžyk

    Studie 5

    Položka č.: 781

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:35

    tužka, akvarel, papír, 1970, 61 x 42 cm, sign. PD Mžyk Josef 1970, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Josef Mžyk

    Toaleta - šatník

    Položka č.: 780

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:34

    tužka, akvarel, papír, 1978, 67 x 63,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 1978, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Svatební tanec

    Položka č.: 738

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 11:52

    lept, 1975, 49 x 59 cm, sign. PD Jana Míčková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Mudr. Václav Heřman

    Položka č.: 727

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 11:41

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Liška

    (1914-1987)

    Zima ve Vlachovicích

    Položka č.: 710

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 11:24

    olej, dřevo, 1940, 35 x 50 cm, sign. LD K. Liška 1940, rám, na zadní straně štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    El Mariachi

    Položka č.: 700

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 11:14

    glazovaná keramika, v. 13,5 cm, zespodu značeno Made in Czechoslovakia, malosériová výroba, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alfréd Kindler

    (1925-2019)

    Květina ve džbánu

    Položka č.: 654

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:28

    olej, plátno , 60 x 60 cm, sign. LD Kindler , rám, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Z Prahy II

    Položka č.: 650

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:24

    tempera, lepenka, 32,5 x 44 cm, sign. LD J. Kadeřábek, rám, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dámy s motýly

    Položka č.: 648

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:22

    litografie , 29 x 20,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám , zažloutlý papír, rám mírně zašlý , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Ludmila Janovská

    (1907-?)

    Po dešti

    Položka č.: 644

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:21

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • James Janíček

    Sen

    Položka č.: 642

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:19

    lept, 1987, 22,5 x 16,5 cm, sign. DU Janíček, pasparta, č. 26/80, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Kostelík

    Položka č.: 637

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:11

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Hondius Henricus

    Mapa světa

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 09:46

    reprodukce, 52 x 75 cm, rám

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)