• František Hodonský

    Stepní květy

    Položka č.: 19733

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    02. 06. 2022 18:06

    akryl, plátno, 2013, 100 x 80 cm, sign. DU HODONSKÝ , žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Park na Kampě

    Položka č.: 19700

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    26. 05. 2021 16:27

    fotografie, 12 x 17,2 cm, sign. DU Sudek , LD značeno H-I, PD značeno 7/R, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Thea

    Položka č.: 19692

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    28. 11. 2020 22:21

    uhel, papír, 48 x 20,5 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Setkání

    Položka č.: 19709

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    16. 10. 2020 15:54

    akryl, sololit, 2008, 20 x 23,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Dan Trantina

    Položka č.: 19657

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (605 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    15. 06. 2020 21:23

    Aktuální cena: 14.500 CZK (605 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Obora

    Položka č.: 19667

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 06. 2019 14:20

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

  • Jan Švankmajer

    Pensijní reforma

    Položka č.: 19637

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    04. 03. 2019 18:46

    kombinovaná technika, asambláž, tuš, kvaš, 2018, 55 x 85 cm, sign. PD Švankmajer J. 2018, rám, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 19650

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    12. 01. 2019 20:40

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl

    Položka č.: 19520

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 01. 2017 09:24

    litografie, 1960, 32,5 x 25 cm, rám

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Tvar

    Položka č.: 19418

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 12. 2016 23:44

    tuš, akvarel, papír, 1979, 45,5 x 33 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Položka č.: 19190

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    18. 12. 2016 00:22

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Ruka

    Položka č.: 19189

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    18. 12. 2016 00:15

    Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s růží

    Položka č.: 19185

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 05. 2015 13:52

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Křeslo na pláži

    Položka č.: 19135

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    01. 05. 2015 13:40

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Žlutý Escher

    Položka č.: 17200

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    30. 04. 2015 00:49

    vosk, tempera, papír, 2007, 42 x 29,5 cm, sign. PD Orlita 07, rám, vzadu popsáno, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Postavy III

    Položka č.: 4307

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (148 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:40

    sítotisk, 1985, 28 x 49,5 cm, sign. PD J. Bartoš 85, č. 7/10, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

    Aktuální cena: 3.550 CZK (148 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Bartoš

    Postavy V

    Položka č.: 4198

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:40

    sítotisk, 1993, 60 x 50 cm, sign. DU J. Bartoš 1993, č. 2/13

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Postavy VII

    Položka č.: 5788

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:39

    sítotisk, 1992, 59,5 x 49,5 cm, sign. DU J. Bartoš 1992, č. 12/14, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Postavy IV

    Položka č.: 4309

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:39

    sítotisk, 1993, 60 x 50 cm, sign. DU J. Bartoš 1993, č. 3/14, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Postavy I

    Položka č.: 4154

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 02. 2015 22:39

    sítotisk, 1990, 60 x 49,5 cm, sign. PD J. Bartoš 1990, č. 7/15, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

  • Kateřina Mistal

    Mumie červená

    Položka č.: 5479

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:32

    litografie, 1993, 70 x 55 cm, sign. PD Mistal 93, č. 21/30

  • Kateřina Mistal

    Mumie modrá

    Položka č.: 5472

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:32

    litografie, 1993, 71 x 55,5 cm, sign. PD Mistal 93, č. 21/30

  • Ewa Nemoudry

    (1972)

    Rondeur des jouers

    Položka č.: 3306

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:31

    litografie, 33,5 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 5/70

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Ewa Nemoudry

    (1972)

    Visage egare

    Položka č.: 3297

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:31

    litografie, 48 x 30 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 53/60

  • Ewa Nemoudry

    (1972)

    Bienvenue au club

    Položka č.: 3475

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 54,5 x 35,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 41/80

  • Ewa Nemoudry

    (1972)

    Kuk

    Položka č.: 3326

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 54 x 43,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 54/80

  • Ewa Nemoudry

    (1972)

    Memoires d´une jeune fille rangee

    Položka č.: 3316

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 8/70

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Ewa Nemoudry

    (1972)

    Beaute voler

    Položka č.: 3310

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Eva Nemoudry, č. 55/70

  • Ewa Nemoudry

    (1972)

    Moje Klamovka

    Položka č.: 3505

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:29

    litografie, 35 x 55 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 9/80

  • Jana Reinerová

    Olivovník

    Položka č.: 4175

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:26

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)