• Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Portrét Alfonse Muchy

    Položka č.: 279361

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 16:22

    ocelorytina, 6,5 x 4,3 cm, sign. PD JSchmidt, rám, Antikvariát Ostrovní, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Ponocný

    Položka č.: 254594

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 15:04

    litografie, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Náprstkovo muzeum

    Položka č.: 221862

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:32

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Dvě nohy nad městem

    Položka č.: 221735

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:30

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Tři postavy nad hradbami

    Položka č.: 221733

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:28

  • Václav Herink

    Co mi říká MDŽ? Mám doma žalář

    Položka č.: 208001

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:26

    tuš, pastelka, papír, 19 x 22 cm, monogr. PD H, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Exlibris

    Položka č.: 278918

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 16:32

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Položka č.: 278916

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 16:30

    lept, 1947, 26,2 x 31,8 cm, sign. PD K. Štěch 1947, č. 8/40, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled na Karlův most a Hradčany

    Položka č.: 278907

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 16:20

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Vyšehrad

    Položka č.: 278903

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 16:14

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Kostel milosrdných bratří v Prostějově

    Položka č.: 278889

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:52

    lept, 32,5 x 25 cm, sign. PD VSilovský, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Položka č.: 278886

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:48

    suchá jehla, 1945, 14 x 15,8 cm, sign. PD Dagmar Berková 45, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Před závodem

    Položka č.: 278871

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:40

    litografie, 2005, 10,5 x 8,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 45/80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    7x exlibris

    Položka č.: 278870

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:38

    1x lept, 6x dřevoryt, 10,4 x 7,9; 10 x 5,7; 11,9 x 7,8; 6,5 x 7,7; 7,4 x 5,4; 5,4 x 6,9; 8,4 x 5,3 cm, vše sign. PD MFlorian, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zima na vesnici

    Položka č.: 278869

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:36

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Řeka

    Položka č.: 278865

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:32

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Škarohlíd

    (1925-2012)

    Vrátka

    Položka č.: 278831

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:38

    suchá jehla, 1989, 9,9 x 9,9 cm, sign. DU Škarohlíd 1989, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Francis Carin

    Scéna

    Položka č.: 278822

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:26

    reprodukce, 1998, 18,2 x 15,7 cm, sign. PD F. Carin 98, č. 220/250, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ivan Komárek

    Exlibris

    Položka č.: 278818

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:20

    litografie, 2008, 20 x 14,9 cm, sign. PD I. Komárek 2008, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Lidová píseň

    Položka č.: 278815

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:14

    litografie, 2006, 24,6 x 17,6 cm, sign. DU K.Beneš 06, č. 97/190, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Múza

    Položka č.: 278813

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:10

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Kubera

    Pohled na kopce

    Položka č.: 279043

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:48

    olej, karton, 1973, 31 x 66 cm, sign. PD Kubera 1973, rám, v horní části podél okraje polito, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    (1936-2022)

    Luna

    Položka č.: 278532

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:23

    dřevoryt, 1974, 9,1 x 6,6 cm, DU u okraje papíru: Rastislav Michal, volná grafika, X 2 1974, lehce zažloutlý papír, u okrajů pokrčeno, na levém okraji v jednom místě papír jemně natržený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Večerní čtení (ex libris Pavel Vodehnal)

    Položka č.: 278016

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:54

    dřevoryt, 10,1 x 7,9 cm, na zadní straně papíru je autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Pták ohnivák

    Položka č.: 277174

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:32

    olej, překližka, 18,8 x 15,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Pampeliška s motýlem

    Položka č.: 277162

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:30

    litografie, 25,5 x 16 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta (vyskleno), č. 15/90, kolem grafiky zažloutlý rámeček, místy na papíru drobné žluté tečky, u horního okraje papíru nalepeny na dvou místech hnědé papírové pásky, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a n…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Marek Lukavský

    (1964)

    Aviatici a jejich stroje I.

    Položka č.: 274968

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:42

    lept, akvatinta, 32 x 49,5 cm, sign. DU Lukavský, č. 18/35, rohy lehce ohnuté, při horním okraji pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Pavel Kopp

    Florencie, Piazza Signoria 1975

    Položka č.: 274908

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:32

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23 x 30 cm, sign. PD Kopp, č. 1/5, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem ČFVU, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techn…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Chalupa v Benátkách u Turnova

    Položka č.: 274683

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:06

    dřevoryt, 1921, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Vik, značeno v desce LD VK - 21; značeno pod grafikou LD VK; z cyklu Český ráj, 1921, lehce zažloutlý papír, nepatrně pokrčený levý dolní růžek papíru, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda…

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Brigádníci

    Položka č.: 268907

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:16

    akvarel, papír, 7,4 x 56 cm, monogr. PD ŠT., pasparta, papírová pasparta zažloutlá a na několika místech odřená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu