• Josef Liesler

    Půlnoční

    Položka č.: 268741

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:23

    litografie, 1965, 54,5 x 38,5 cm, sign. PD Liesler, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a při levém okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Kuchtík

    Položka č.: 268702

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:44

    akvarel, tuš, papír, 1948, 42 x 30 cm, sign. LD Liesler 48, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Dívka s míčem

    Položka č.: 249630

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 20:40

    litografie, 1979, 17,5 x 9,7 cm, sign. DU Liesler 79, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Mušličková Madona

    Položka č.: 249633

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:56

    litografie, 1986, 16,6 x 8,3 cm, sign. DU Liesler 86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu