• Oldřich Kulhánek

    Kudy Kam?

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    litografie, 2005, 31 x 17 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2005, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Eva Jandejsková

    Postava s lunou

    Položka č.: 400

    keramika, 42 x 45 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Eva Jandejsková

    Postava s kyticí

    Položka č.: 399

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    keramika, 36 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Otto Gutfreund

    (1889-1927)

    Vzhlížející

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Vaclav Vojtech Novák

    (1901-1969)

    Krajina se dvěma rybníky

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sázava

    Položka č.: 388

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • K. Novák

    Semilsko

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    olej, plátno, 24 x 33,5 cm, sign. PD K. Novák, rám, malba místy krakelována, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

  • Adolf Träger

    (1888-1965)

    Bezy

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    olej, plátno , 54 x 45 cm, sign. PD A. Träger, rám, na zadní straně razítko SČGU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Kučera

    (1885-1950)

    Přístavní město

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    akvarel, pastel, uhel, papír, 24,2 x 32,8 cm, sign. LD J. Kučera, rám, zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Hans Grünbäck

    Ve starém městě v Německu

    Položka č.: 373

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Hans Grünbäck

    Ulice v německém městě

    Položka č.: 372

  • Maxmilián Švabinský

    Zabučaly hory

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen J…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ernst Vettori

    Portrét dívky

    Položka č.: 360

    pastel, papír, 48 x 34 cm, sign. LD Vettori, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • František Trella

    (1886-?)

    Svatý Václav

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Milan Augustín

    Roční období

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    malba na skle, vypalovaná na 660 stupňuů, zasazeno do olověných pásků, 53 x 19 cm, sign. DU Milan Augustin, Antikvariát Dlážděná, studium na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Milan Augustín

    Roční období

    Položka č.: 353

  • Milan Augustín

    Roční období

    Položka č.: 352

  • Milan Augustín

    Roční období

    Položka č.: 351

    malba na skle, vypalovaná na 660 stupňuů, zasazeno do olověných pásků, 53 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Kyklopové

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    lept, 29,6 x 19,4 cm, značeno DU v desce F. Clern inu: W. Hollar fec., papír mírně zažloutlý, okraje papíru nahnědlé, u okrajů papír ušpiněn (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Franz Hogenberg

    (1535-1590)

    Stůrovo Slovensko

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    mědiryt, 33,5 x 51 cm, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Egidius Sadeler

    (1570-1625/29)

    Marcus Sylvius Otho

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    mědirytina, 35,5 x 24,5 cm, LD značeno v desce AEgidius Sadeler S.C.M. sculp., poloportrét římského císaře v brnění, obraz VIII. z řady 24 portrétů římských císařů a jejich manželek, od Caesara až po Flavia, mědirytina podle obrazu Tiziana z r. 1620, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Joža Uprka

    (1861-1940)

    Stařeček v kožuchu

    Položka č.: 334

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Skryté dějiny

    Položka č.: 317

    litografie, 1920, 51 x 33 cm, monogr. LD E. B. 1920, rám, dole napsáno: Klubu přátel umění v Prostějově r. 1923 František Bílek, rám zašlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Má…

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Titre pour Le Sourire

    Položka č.: 316

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Ilustrace k Torsu naděje II

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    lept, akvatinta, 1946, 20 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, ohmataný papír, rožky mírně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Odyseus

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    (1934-2014)

    Nostalgie

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Tajemné runy

    Položka č.: 290

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Stromořadí

    Položka č.: 289