Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Ptáček

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    proláž, 1976, 17 x 10,5 cm, monogr. PD JK, pasparta, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Tanec

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    dřevoryt, 1960, 50 x 30 cm, sign. PD Dalí, rám, č. 41/200, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    litografie, 1939, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD V. Špála 39, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Kytice

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    litografie, 1930, 50 x 40 cm, sign. PD V. Špála, S. V. U. Mánes svým členům na rok 1930, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Koledníci

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    litografie, 1936, 26 x 16 cm, sign. PD Jos. Lada 36., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Lev Bobby

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    suchá jehla, 1938, 13,6 x 21,8 cm, sign. PD Tichý 39, značeno PD v desce Tichý 38, soupis František Dvořák František Tichý Grafické dílo č. 15, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Z cyklu Variace na Rorschachův test (Rejnok, Milá Teklo, pamatuješ na ten potok?)

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    symetrická grafika, 1967, 34 x 48,5 cm, sign. DU Vladimír Boudník 1967, rám, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Strukturální grafika

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    strukturální grafika, 1960, 18,5 x 37,5 cm, sign. DU Vladimír Boudník 1960 - XI., rám, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Stopy materiálu

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    aktivní lept, 1959, 14 x 24,5 cm, sign. DU Vladimír Boudník 1959, pasparta, autor známého manifestu explosionalismu, v němž vyzývá společnost k aktivnímu přístupu k tvorbě, která může vznikat za pomoci asociací. Na konci 50. let Boudník experimentoval s novými grafickými technikami (zcela neznalý pr…

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.959 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Bez názvu

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    monotyp, 1965, 20,5 x 15 cm, sign. DU Istler 65, pasparta, kvalitní a charakteristická práce jednoho z našich nejvýznamnějších zástupců zejména poválečné abstraktní tvorby. Byl zakládajícím členem skupiny Ra, členem skupiny Mánes, člen hnutí Phases, SČVG Hollar a člen výrazné na mezinárodním poli pů…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Strukturální grafika

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    strukturální grafika, 1968, 34,5 x 48,5 cm, sign. DU Boudník 1968, rám, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Bez názvu (Motor-Město)

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    aktivní grafika se strukturou, 1960, 23 x 16,5 cm, sign. DU V. Boudník 1960, pasparta, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 56.000 CZK (2.334 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Stereo

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    litografie, 1988, 44,2 x 30,2 cm, sign. DU vladsuchánek, č. 17/90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Muž v prázdnu

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    zlacený reliéfní tisk, 1990, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, č. 2/70, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Hlava ženy, která povstává

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    reliéfní tisk, 1984, 29,5 x 21,3 cm, sign. LD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Hlava ženy, která povstává

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    reliéfní tisk, 1984, 21,1 x 29,5 cm, sign. LD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Dobrou noc

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    reliéfní tisk, 2000, 15,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Na břehu světa

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    zlacený reliéfní tisk, 1999, 18 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, č. 59/60, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Eva (Prsa)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    zlacený reliéfní tisk, 1984, 11 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Evička (Hlava)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    zlacený reliéfní tisk, 1983, 15 x 13,4 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Dobré jitro

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    zlacený reliéfní tisk, 2000, 15,5 x 14,9 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

Instagram

Facebook