• Ladislav Kuklík

    Jaguár

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

  • Jiří Anderle

    Modrá struktura

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    kombinovaná technika, 1983, 14,1 x 9,9 cm, sign. DU PF 84 Anderle , papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Miroslav Kaufman

    (1963)

    Příběh II

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    kombinovaná technika, 1993, 42 x 59 cm, nalepeno na papíru, č. 16, okraje a rohy papíru, na kterém je malba nalepena, jsou ohmatané a ušpiněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Miroslav Kaufman

    (1963)

    Příběh I

    Položka č.: 195

    kombinovaná technika, 1993, 42 x 59 cm, sign. PD Kaufman 93, nalepeno na papíru, č. 19, okraje a rohy papíru, na kterém je malba nalepena, jsou ohmatané a ušpiněné, antiqari.at Radhošťská

  • Květa Válová

    (1922-1998)

    Dva

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Pocta Vladimíru Boudníkovi

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Rybka

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Velčovský

    Kalhotky

    Položka č.: 178

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Starověké báje a pověsti

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Komárek

    Hrušky

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Paleček

    Císařovo očko zírá

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    litografie, 17,5 x 14 cm, sign. PD Josef Paleček, č. 55/60, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    Tanec moci

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Jiří Anderle

    ABCD

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jiří Anderle

    Tváře

    Položka č.: 167

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Pocta aviatikům

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    tuš, akvarel, papír, 1995, 60 x 84 cm, sign. PD Jan Rýz 95, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    olej, sololit, 82 x 60 cm, Rožánek celý život pracoval v továrně jako strojní zámečník. Toto pracovní prostředí také ovlivnilo jeho tvorbu – struktury děl připomínají struktury průmyslových materiálů. Další inspiraci Rožánek našel např. v díle J. Dubuffeta i v českém kubismu. V jeho uměleckých dílec…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Karla Dušková

    (1926)

    Alice

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Skicák

    Položka č.: 146

    kombinovaná technika, pastel, tužka, papír, 1938, 18 x 14,5 cm, sign. Beneš 38, 25x kresba, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Kankán

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    1x kresba tužka, papír; 1x fotografie, 12,5 x 17; 14 x 18,5 cm, sign. vzadu Vlastimil Beneš, rám, autorský popis, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Madona s dítětem

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    polychromovaná dřevěná plastika, 39 x 11 x 6 cm, součástí díla je dřevěná skříňka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Demetre Haralamb Chiparus

    (1886-1947)

    Exotická tanečnice

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    patinovaný bronz na mramorovém podstavci, v. 65 cm, sign. a značeno na plintě, pozdější odlitek, Demetre Haralamb Chiparus (1886-1947) narozen v Rumunsku, žil a tvořil v Paříži. Jeho tvorba se vyznačuje vysokou dekorativností, věnoval se hlavně zobrazení tanečnic a krásných žen své doby. Pro velký k…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Jan Štursa

    (1880-1925)

    Ranní toaleta

    Položka č.: 140

    patinovaný bronz, pozdější odlitek, 37,5 x 16,5 x 18 cm, značeno PD Štursa, Jan Josef Štursa byl profesor akademie výtvarného umění v Praze, žák Josefa Václava Myslbeka a autor válečných památníků, půvabných ženských postav a dokonalých portrétů, byl jednou z nejvýraznějších osobností českého sochař…

  • R. Spitnik

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 135

    olej, plátno, 68,5 x 96 cm, sign. PD R. Spitnik, rám, restaurováno

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Zátiší s citrony

    Položka č.: 133

    olej, plátno, 33 x 40,5 cm, sign. LD M Holý 36, rám, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Rudolf Peithner

    (1895-1966)

    Odhalení sochy

    Položka č.: 132

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. LD Peithner, konzultováno a ověřeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná

  • Emanuel Hosperger

    (1891-1984)

    Mořský příboj

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    olej, plátno, 1939, 45,5 x 130,5 cm, sign. PD E. Hosperger 1939, rám, původní adjustace, DU na rámu kovový štítek Eman. Hosperger, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brucknera na Akademii v Mnichově

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Jaroslav Panuška

    (1872-1958)

    Rozkvetlá zahrada

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    olej, karton, 30. léta, 50 x 69 cm, sign. LD Panuška, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem , Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera a J. Mařáka, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Marie Fischerová-Kvěchová

    (1892-1984)

    Děťátko

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    akvarel, tužka, pastel, papír, 1977, 22 x 32,5 cm, sign. PD MFK 1977, v dolní části kresby na jednom místě drobné šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)