• Karel Šafář

    Franz Kafka

    Položka č.: 913

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:12

    lept, 23 x 14,5 cm, sign. PD K. Šafář, rám, č. 1/150

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Josef Saska

    Položka č.: 911

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:10

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Miloslav Jágr

    (1927-1997)

    2x ilustrace k Červené Karkulce

    Položka č.: 904

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:09

    tuš, kombinovaná technika, papír, 9 x 14; 9 x 6,5 cm

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Zuzana Nováčková

    (1945-2020)

    Zátiší na stole

    Položka č.: 908

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:07

    lept, 1983, 29 x 23,5 cm, sign. PD Nováčková 83, č. 4/10

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    Kavárna

    Položka č.: 907

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:06

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Tunis

    Položka č.: 903

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:05

    litografie, 26 x 18,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 63/80, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klaun I, Klaun II

    Položka č.: 901

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:00

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klaun, Ptáček

    Položka č.: 900

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:59

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Postavy

    Položka č.: 899

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:58

    litografie, 1979, 35,5 x 24,5 cm, sign. DU K. Vysušil 79, č. 74/75, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Lvíček

    Položka č.: 898

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:57

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Bohuslav Mikeš

    (1934-2003)

    Ilustrace I, Ilustrace II

    Položka č.: 887

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:46

    2 x tužka, kombinovaná technika papír, 13,5 x 10,5; 10,5 x 11,5 cm, ilustrace do AHOJ

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Mikuláš Lubomírský

    (1941-2009)

    Z okna

    Položka č.: 885

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:44

    lept, 1979, 21 x 15 cm, sign. PD Mikuláš Lubomírský 79, č. 61/80

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ochránce

    Položka č.: 878

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:40

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vladimír Jarcovják

    (1924-2007)

    PF 1978, PF 1977

    Položka č.: 880

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:39

    2x lept, 1977, 18 x 9; 14,5 x 7,5 cm, sign. DU Vl. Jarcovják, žák prof. R. Gajdoše na Škole umění ve Zlíně, poté E. Filly na VŠUP v Praze, zakládající člen skupiny Trasa, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klaun I., Klaun II.

    Položka č.: 870

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:29

    2 x litografie, 1979, 13,5 x 13; 15,5 x 12 cm, sign. K. Beneš, č. 45/200, č. 188/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Pont Neuv- Paříž

    Položka č.: 867

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    lept, 1930, 27 x 34,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Cyril Urban

    (1930-2002)

    Bez názvu II

    Položka č.: 869

    Vyvolávací cena: 260 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:28

    lept, 1984, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU C. Urban 84, č. 6/10, žák prof. J. Kousala a V. Ringese na SUPŠ ve Zlíně, člen SVUM, UVU a Sdružení českých grafiků František Kupka

    Aktuální cena: 260 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Benátky

    Položka č.: 868

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:27

    lept, 1926, 24,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1926, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Portál jezuitského chrámu v Klatovech

    Položka č.: 866

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:25

    lept, 1941, 31 x 24 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1941, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karel Prášek

    (1950)

    Položka č.: 859

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:18

    tuš, akvarel, papír, 26,5 x 18 cm, monogr. PD KP, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Parkman

    Vyprázdněná místnost

    Položka č.: 857

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:16

    bromostříbrná fotografie, 1989, 58 x 47 cm, sign. PD Jan Parkman 1989, PD a DU natrhlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Novák

    Ze souboru Životní prostředí

    Položka č.: 856

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:15

    litografie, 1980, 27,5 x 39 cm, sign. PD J. Novák 80, č. 24/90

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Liesler

    Tajemství

    Položka č.: 849

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:08

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Kanál v Benátkách

    Položka č.: 837

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    lept, 1925, 21 x 25 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1925, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 847

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:06

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 36/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Dajč

    Sup

    Položka č.: 842

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:01

    tuš, kvaš, papír, 1988, 42 x 30 cm, sign. DU M. Dajč, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Piazzetta

    Položka č.: 836

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:58

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Jardin des Tuileries

    Položka č.: 833

    lept, 1928, 34,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1928, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Náměstí v Klatovech

    Položka č.: 834

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:56

    lept, 1942, 31 x 24 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1942, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Praha z Nových Zámeckých schodů

    Položka č.: 835

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:54

    lept, 1930, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA