• Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Veselá roba

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 2021, 70 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    litografie, 1930, 49 x 39,9 cm, sign. PD V. Špála, rám, S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Vincenc Beneš

    (1883-1979)

    Francouzské umění XIX. a XX. století v Praze

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    litografie, 1923, 40,5 x 30,5 cm, sign. PD na kameni V. Beneš, plakát k výstavě spolku SVU Mánes v Obecním domě v Praze 1923, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Emma Srncová

    Strom života

    Položka č.: 448

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    litografie, 2008, 76,3 x 54,7 cm, sign. PD Emma Srncová 2008, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Zdeněk Mézl

    Psí amorek

    Položka č.: 460

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    dřevoryt, 9,5 x 7,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zdeněk Mézl

    Můzy

    Položka č.: 459

    dřevoryt, 7,2 x 6,1 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Zdeněk Mézl

    Orgie

    Položka č.: 457

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    dřevoryt, 7 x 6,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Toaleta

    Položka č.: 356

    linoryt, 1948, 25 x 17 cm, sign. PD Beneš 48, č. 8/10, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Vybírání brambor - skica

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    tužka, karton, 38,5 x 30 cm, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Stavební jeřáb

    Položka č.: 354

    rytina v plastu, 22,5 x 15 cm, sign. PD Beneš, č. 3/5, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Město

    Položka č.: 353

    rytina v plastu, 1947, 21 x 14,7 cm, sign. PD Beneš 47, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Těžní věž

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    rytina v plastu, 22,6 x 15 cm, sign. PD Beneš, č. 2/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Akt zezadu

    Položka č.: 349

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    rytina v plastu, 1947, 11 x 9,5 cm, sign. PD Beneš 1947, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Cívky

    Položka č.: 346

    rytina v plastu, 8,6 x 13,5 cm, sign. PD Beneš, č. 3/5, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Kruhový prostor

    Položka č.: 345

    akvatinta, 53,5 x 43,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, č. 19/50, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Utonutí do všech čtyř světových stran

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    lept, 1993, 35,5 x 27 cm, sign. PD Karel Nepraš 1993, 12/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • James Janíček

    Zelené hlavy

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    litografie, 1983, 48 x 37 cm, sign. DU Janíček 83, rám, č. 61/70, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Peter Oriešek

    (1941-2015)

    Dárek

    Položka č.: 385

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    reliéfní tisk, 1986, 21 x 14,5 cm, sign. PD Oriešek 86, rám, autorský tisk, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Dušan Kállay

    Jeviště

    Položka č.: 381

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    lept, 2017, 20,7 x 14,7 cm, sign. PD Dušan Kállay 2017, č. 148/150, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Bakchův průvod

    Položka č.: 379

    suchá jehla, 2001, 25,5 x 32,5 cm, sign. PD J. Souček 01, rám, č. 12/80, při okraji pasparty mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Babylonská věž

    Položka č.: 378

    lept, 1988, 31 x 21,2 cm, sign. PD Jan Souček 88, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Arkán I.

    Položka č.: 376

    lept, 1985, 24,8 x 29,5 cm, sign. PD JSouček 85, č. 13/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Rododendron

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    mezzotinta, 2003, 32 x 32 cm, sign. PD D. Smutný 2003, č. 13/30, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Oldřich Hamera

    (1943-2021)

    Strukturovaný monotyp

    Položka č.: 368

    monotyp, 1994, 13,7 x 10,9 cm, sign. PD Old. Hamera 94, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Tučňák

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    suchá jehla, 2020, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 24/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Gepard

    Položka č.: 410

    suchá jehla, 2020, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 45/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

  • Pavel Roučka

    Léda s labutí

    Položka č.: 406

    litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Roučka , č. 28/60, papír mírně zažloutlý a ušpiněný, místy stopy po barvě, levý horní a spodní roh papíru pokrčené, nahoře u okraje natrženo 3 cm (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stá…

  • Iva Hüttnerová

    Novomanželé na loďce

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    litografie, 2007, 26,5 x 22,5 cm, sign. DU Iva Hüttnerová 07, rám, č. 40/90, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Vladimír Havlič

    Noční jezero

    Položka č.: 400

    litografie, 1985, 60,6 x 43 cm, sign. PD Vladimír Havlič 1983-1985, LD Původní litografie, levý okraj papíru lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

  • Vladimír Havlič

    Jiří z Poděbrad

    Položka č.: 397

    litografie, 1984, 60,5 x 43,3 cm, sign. PD Vladimír Havlič 1984, a.t., antiqari.at Radhošťská