Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Jesličky

    Položka č.: 587

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:38

    litografie, akvarel, 23 x 16 cm, sign. PD A. Moravec, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Rybář

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:35

    litografie, akvarel, 7 x 10,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kapela

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:32

    litografie, akvarel, 1969, 17 x 24 cm, sign. LD A. Moravec, PF 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    U vody

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:31

    litografie, akvarel, 16,5 x 24 cm, sign. PD A. Moravec, přehlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Bíčí zápas

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:30

    litografie, akvarel, 1967, 17 x 28 cm, sign. LD A. Moravec, PF 1938, ohlý pravý horní roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků …

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Lyžaři (PF 1944)

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:26

    akvatinta,mezzotinta, 1943, 14,5 x 8 cm, sign. PD, papír na horním okraji (mimo tisk) pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Josef Sahula

    Podzimní městečko

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:25

    litografie, 1994, 11,9 x 18,9 cm, sign. PD Josef Sahula, č. 80/180, papír mimo grafiku přeložen s vepsaným věnováním po pravé straně: P.F. 1994 Josef Sahula, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • M. Nováček

    Jablíčka

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:23

    dřevořez, 1975, 7,3 x 4,6 cm, sign. PD M. Nováčik, LD p. f. 1976, ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Roman Jurkas

    (1965)

    Nechtěla mi říct své jméno... (P. F. 1996)

    Položka č.: 567

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:18

    serigrafie, 1995, 13,3 x 10,5 cm, sign. DU Roman Jurkas, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Hlava margarétka (PF 1982)

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:15

    suchá jehla, 1981, 11,5 x 7,6 cm, sign. DU Karel Chaba, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 92)

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:06

    litografie, 1991, 12,2 x 18,6 cm, sign. PD Spytimír Bursík, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Martin Wielgus

    (1943)

    Ženský akt s růži - PF

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:59

    litografie, 1989, 19,4 x 10,7 cm, sign. PD Martin Wielgus 89, 195/200, PF, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, poté žák A. Fišárka na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Volejník

    (1939-2009)

    PF 1969

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:57

    litografie, 1968, 15,8 x 9,3 cm, sign. DU Zd. Volejník, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zasněžená ves

    Položka č.: 545

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:56

    litografie, 1937, 8,5 x 11 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Blanka Velová

    (1941)

    PF 1990

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:52

    litografie, 1989, 8 x 12,2 cm, sign. PD Blanka Velová, č. 187/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Kůň

    Položka č.: 537

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:48

    litografie, tuška, papír, 1967, 13,9 x 10,5 cm, sign., PF 1968, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Stavení v zimě

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:45

    dřevoryt, 1974, 13 x 18 cm, sign. L. Stejskal 74, PF 1975, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    U baru

    Položka č.: 532

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:43

    serigrafie, 1989, 10,5 x 15 cm, značeno PD Slíva, PF 1990, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • František Řimnáč

    (1951)

    PF 1971

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:38

    litografie, 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Řimnáč, č. 16/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Pergamen

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:31

    litografie, 1965, 13,7 x 10,3 cm, sign. PD Jan Rambousek, PF 1966, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Středověká karafa

    Položka č.: 512

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:23

    litografie, 1969, 10 x 7,2 cm, sign. DU K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    ( )

    PF 1992

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:21

    suchý pastel, papír, 1981, 20,5 x 15 cm, sign. PD Obertrov, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Projížďka na oslovi

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:16

    dřevoryt, 1965, 12,5 x 9,6 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    (1949)

    Paleta - Ex libris František Dvořák

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:11

    litografie, 1981, 8,3 x 15,1 cm, sign. PD Michaela L. R., 81/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Jiřina Langhammerová

    (1939)

    Pastýři

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:03

    litografie, 10,8 x 8,2 cm, DU J. Langhammerová, č. 9/11, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Jiří Kozlovský

    (1932-1960)

    V Betlémě (zrození)

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:57

    suchá jehla, 1954, 11 x 8,5 cm, sign. PD J. Kozlovský 54, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Most

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:50

    lept, 1964, 8 x 15 cm, sign. DU Knobloch, PF 1965, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    (1947)

    PF 2001

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:48

    litografie, 2000, 10 x 7,3 cm, sign. DU J. Kavan, č. 67/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    PF 1982

    Položka č.: 475

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:46

    lept, 1981, 4 x 4 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Jiří Karmazín

    (1932)

    PF 1988

    Položka č.: 473

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:44

    litografie, 1987, 18,5 x 27,5 cm, sign. PN Jiří Karmazín, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

Instagram

Facebook