Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    PF 1967

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:08

    litografie, 21,5 x 14 cm, sign. PD K. Vysušil, 20/50, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Michal Vondráček

    (1951)

    Ponocný

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:07

    ocelorytina, 8,5 x 5,5 cm, sign. PD M. Vondráček, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • František Volf

    (1897-1983)

    PF 1982

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:06

    litografie, 1981, 14,3 x 8,6 cm, sign. PD F. Volf, č. 73/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    PF 1993

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:59

    serigrafie, 1993, 21,1 x 35,9 cm, sign. DU Karel Teissig, na přední straně text: originál serigrafie (letos levnější než jiná léta), studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů děts…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    Dívka (PF 1966)

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:54

    dřevoryt, 1965, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU K. Teisig, lehce zažloutlý papír, pravý dolní roh papíru (mimo tisk) pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu…

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    PF 1991

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:52

    tisk, 1990, 22 x 15,5 cm, sign PN Karel Teissig, na pravé straně text: Drawing and water colours on Ingres paper. Formate of original A3, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    PF 1991

    Položka č.: 368

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:51

    tisk, 1990, 22 x 15,5 cm, nesignováno, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • František Šára

    V krajině (PF 2008)

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:43

    litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Směle

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:42

    lept, 1984, 13,6 x 6,9 cm, sign. DU K. Šafář, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Madona s ježíškem

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:41

    kamenorytina, 24 x 18 cm, značeno na kameni K. Svolinský, při levém okraji mírně pokrčený papír, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Hana Storchová

    (1936)

    Květináče

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:36

    lept, 7 x 3,8 cm, sign. DU H. Storchová, PF, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Pavel Sivko

    (1948)

    Aspoň kapičku štěstí (PF 2011 Pavel Sivko)

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:32

    tisk, 2010, 17,8 x 8 cm, značeno v tisku Pavel Sivko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Je to vážné, pane doktore?

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:27

    zinkografie, 1978, 21 x 15 cm, sign. LN Vladimír Renčín, PF 1979 Vladimír Renčín, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Lucie Rašková

    (1970)

    Zatíší se svící a jablky

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:24

    akvatinta, 2000, 21 x 15 cm, sign. PD Rašková 2000, 8/100, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Pavel Rak

    (1939)

    Viagráá (P. F. 99)

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:23

    tisk, 1998, 8,7 x 19,5 cm, sign. PU t... Rak, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Pavel Rak

    (1991)

    Oslíčku otřes se! (P. F. 1998)

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:22

    tisk, 1997, 19,7 x 8,7 cm, sign. DU V... Rak, vytištěno na průhledném papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • J. Příborská

    Malý rybář

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:21

    dřevoryt, 10,9 x 7,8 cm, sign. PD J. Příborská, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Prokop

    (1934)

    Slunce

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:20

    airbrush, papír, 1986, 9,5 x 19,8 cm, sign. LD Zdeněk Prokop, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého, A. Pelce a V. Sychry, člen skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Prokop

    (1934)

    Jablka

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:18

    airbrush, papír, 1996, 9,3 x 20 cm, sign. LD Zdeněk Prokop, PF 1997, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého, A. Pelce a V. Sychry, člen skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Mikuláš a čert

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:14

    tuš, papír, 1958, 15 x 10 cm, monogr. LD, papír mírně zvlněný od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jiřina Wilma Palková

    (1949)

    Přírustek (P. F. 1983)

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:13

    dřevoryt, 1982, 7,1 x 5,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, členka Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Princezna

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:11

    litografie, 1986, 6,5 x 4,7 cm, sign. DU K. Oberthor 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Permoník

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:10

    litografie, 1973, 11,9 x 9,5 cm, sign. LD K. Oberthor, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Alena Nievaldová - Zimová

    (1949)

    P. F. 1991 RNDr. Karel Samšiňák

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:06

    linoryt, 1990, 11,5 x 7,7 cm, sign. DU Alena Nievaldová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, členka Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Ježíšek

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:01

    dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Dívka s ptáčkem (PF)

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:56

    litografie, 17 x 10,5 cm, na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: S novým úsilím do Nového roku 1939, MUDr. Miloš Fidler, zažloutlý papír s nahnědlými skvrnkami, rohy papíru lehce pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Kluk a dívka (PF )

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:55

    litografie, 17,5 x 11,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír ztmavlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    IHS

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:47

    lept, 1999, 8 x 12,8 cm, sign. PD nečitelně, PF 2000, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Pokání (PF 1992)

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:41

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Kostelní vež (PF 200)

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:38

    kolorovaný dřevoryt, 1999, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD 99, č. 27/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

Instagram

Facebook