• Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Prohlídka

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:39

    tisk, 1983, 14,5 x 10 cm, značeno na desce UD Neprakta, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Prohlídka

    Položka č.: 207

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:38

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Pastýři v Betlémě

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:35

    litografie, akvarel, 1977, 16,2 x 23,3 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1978, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělec…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Kamil Lhoták

    Letiště

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:30

    Aktuální cena: 6.501 CZK (271 €)

  • Kamil Lhoták

    P.F. 1966

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:29

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Kamil Lhoták

    Muž na velocipédu

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:28

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Náhlá květina

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:26

    lept, 1989, 12,1 x 15,4 cm, sign. PD Josef Lehoučka, PF 1989, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Zpráva o vertikálním řádu

    Položka č.: 215

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:25

    lept, 1994, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD J. Lehoučka 94, PF 1995, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Čas dělení

    Položka č.: 159

    lept, 1987, 19,6 x 13 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1987, PF 1988, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Sen a skutečnost

    Položka č.: 160

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:24

    lept, 1991, 13,8 x 16,2 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1991, PF 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ota Janeček

    Šťastné prasátko

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:19

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    P.F. 1966

    Položka č.: 222

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:17

    dřevoryt, 1966, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Novoročenka Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    P.F. 1965

    Položka č.: 224

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:15

    dřevoryt, 1965, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Tři králové

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:14

    dřevoryt, 1966, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Zdraví a toužený klid do roku 1966 Blochovi z Počátek, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kočár

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:13

    dřevoryt, 1964, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Rodina Blochova, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Psík

    Položka č.: 227

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:12

    dřevoryt, 1964, 15,5 x 11 cm, sign. PD Florian, Jaroslav Knytl, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Míla Doleželová

    (1922-1993)

    PF 1965

    Položka č.: 258

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:09

    dřevoryt, 1964, 14,7 x 9,6 cm, podpis autorky na protější stránce, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

  • Viktor Stretti

    (1910-1960)

    Václavské náměstí 21. XII. 1918

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:04

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karel Vik

    Položka č.: 345

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 20:31

    dřevoryt, 1923, 43 x 54,5 cm, sign. PD Vík, značeno LD v desce VIK 23, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    V Podolí

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 20:24

    lept, 15,2 x 12,4 cm, sign. PD Konst. Bušek, Antikvariát Dlážděná, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Raiser

    Tři unavená děvčata

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 20:17

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jiří Suchý

    William Shakespeare

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 19:52

    litografie, 33,5 x 24 cm, sign. PD Jiří Suchý, pasparta, č. 62/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Petr Ptáček

    Dodge

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 19:48

    litografie, 2022, 27 x 39,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022, č. 8/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Štěpán Mareš

    (1972)

    O Tytypánovi

    Položka č.: 249

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 19:07

    kombinovaná technika, papír, 1999 - 2000, dva samostatné papíry, každý 42 x 29,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice IV.

    Položka č.: 229

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:35

    serigrafie, 64 x 45 cm, sign. PD Eugen Weidlich, při dolním okraji mimo tiskmírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Červenomodrá kompozice

    Položka č.: 228

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:34

    serigrafie, 1971, 64 x 45 cm, sign. DU Eugen Weidlich 1971, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Svatý Václav

    Položka č.: 209

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:15

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jiří Chadima

    Svatá rodina

    Položka č.: 205

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:11

    litografie, 1944, 15 x 10,3 cm, sign. PD Jiří Chadima 44, č. 2/15, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Deméter

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:01

    suchá jehla, 2014, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Athéna

    Položka č.: 194

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:00

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)