Stanislav Holý
(1943-1998)
Zběsilý úprk
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2015
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2014
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Ota Janeček
Ráj
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Ota Janeček
Studie aktu
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Josef Istler
(1919-2000)
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1960, 18 x 12 cm, sign. PD Istler 60, pasparta, č. 39/42, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Oldřich Hamera
(1943-2021)
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
strukturální tisk, 2014, 22 x 22 cm, sign. DU Old. Hamera, rám, Věnování: Magdě ke krásným narozeninám Olda, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Oldřich Hamera
(1943-2021)
Akční grafika
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1990, 8,5 x 11 cm, sign. DU Old. Hamera 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Oldřich Hamera
(1943-2021)
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1993, 11,5 x 10 cm, sign. DU Old. Hamera 93, rám, Antikvariát Dlážděná
Oldřich Hamera
(1943-2021)
Akční grafika
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1966, 8,5 x 11 cm, sign. DU Old. Hamera 66, rám, Antikvariát Dlážděná
Vlastimil Zábranský
(1936-2021)
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
kombinovaná technika, karton, 54,5 x 39 cm, sign. DU Zábranský, rám, Věnuje se malbě, kreslenému humoru, volné a užité grafice, ilustraci, scénografii. Kresbě karikatur se plně věnoval po krátkém učitelském působení. Inspiraci hledal u surrealistů R. Magritta, P. Delvauxe a S. Dalího. Okruhy témat o…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Ladislav Kuklík
Jaguár
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Jiří Anderle
Modrá struktura
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
kombinovaná technika, 1983, 14,1 x 9,9 cm, sign. DU PF 84 Anderle , papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Miroslav Kaufman
(1963)
Příběh II
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
kombinovaná technika, 1993, 42 x 59 cm, nalepeno na papíru, č. 16, okraje a rohy papíru, na kterém je malba nalepena, jsou ohmatané a ušpiněné, antiqari.at Radhošťská
Miroslav Kaufman
(1963)
Příběh I
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
kombinovaná technika, 1993, 42 x 59 cm, sign. PD Kaufman 93, nalepeno na papíru, č. 19, okraje a rohy papíru, na kterém je malba nalepena, jsou ohmatané a ušpiněné, antiqari.at Radhošťská
Jiří Chadima
U řeky
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 9.600 CZK (400 €)
tempera, sololit, 2015, 17 x 35 cm, sign. PD Chadima 15, rám, Chadimova tvorba je typická zachycením snové atmosféry kolem Vltavy. Pro své náladové scény volil autor převážně všední pohledy na mosty, náplavky, lodě či samotnou plynoucí řeku. Městská krajina se tak vyznačuje jistou barevnou jednoduch…
Aktuální cena: 15.100 CZK (630 €)
Různí autoři
Konvolut grafik pro Česko-Slovensko-Švýcarskou zdravotnickou společnost
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Květa Válová
(1922-1998)
Dva
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
lept, 1992, 24 x 27,5 cm, sign. PD K. Válová 92, č. 24/150, výroční list Klubu Přátel za rok 1991, při krajích lehce zvlněno, žákyně prof. E. Filly a J. Nováka na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, účastnila se výstav Nové figurace
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Pocta Vladimíru Boudníkovi
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
proláž, 1994, 29,7 x 21 cm, monogr. PD JK 94, vzadu razítko Jiří Kolář, Paříž 1993, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Jan Kubíček
(1927-2013)
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
serigrafie, 1992-96, 54 x 22 cm, sign. DU Jan Kubíček 1992-96, č. 32/75, výroční tisk Klubu přátel 1995, při krajích lehce ohnuto, papír lehce ušpiněn
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Svatopluk Klimeš
Rybka
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Josef Velčovský
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Velčovský
Kalhotky
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
Zdeněk Mézl
Starověké báje a pověsti
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Vladimír Komárek
Hrušky
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Paleček
Císařovo očko zírá
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
litografie, 17,5 x 14 cm, sign. PD Josef Paleček, č. 55/60, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Boris Jirků
Tanec moci
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Jiří Anderle
ABCD
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Anderle
Tváře
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Jan Rýz
(1946-2016)
Pocta aviatikům
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
tuš, akvarel, papír, 1995, 60 x 84 cm, sign. PD Jan Rýz 95, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)