• B. Ryplová

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 266456

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 20:02

    olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Pavel Kopp

    Gargano

    Položka č.: 264351

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 19:50

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Vír III

    Položka č.: 264014

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 19:24

    akvatinta, 29,3 x 26 cm, sign. DU Pavel Sukdolák , č. 1/20, značeno LD, vytiskl P.S., antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody

    Položka č.: 249224

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 18:04

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Strnad

    Postavy

    Položka č.: 227112

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:49

    lept, 1993, 34,2 x 22,8 cm, sign. PD Strnad 93, autorský tisk, studenti Vladislava Bauera, na papíře místy drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • D. Pilinsky

    Léto

    Položka č.: 236039

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:38

    olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • D. Pilinsky

    Pradleny

    Položka č.: 236040

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:37

    olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • D. Pilinsky

    Zima

    Položka č.: 236041

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:36

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Faun a dívka

    Položka č.: 198277

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:34

    tuš, papír, 41,5 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Touha

    Položka č.: 223278

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:33

    litografie, 18 x 10,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Orange Pekoe

    Položka č.: 235136

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:27

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Návrhy forem na perník

    Položka č.: 237320

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:22

    4x dřevoryt, 1967, cca 27,3 x 12,8 cm, 1x sign. PD J. Mádlo 1967, podle středověkých perníkových forem, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Potok za domem

    Položka č.: 253115

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:17

    lept, 15,7 x 12,3 cm, sign. PD J. Krcal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • M. Kousal

    Lilie v květináči

    Položka č.: 136585

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:15

    tempera, papír, 62,7 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Eva Janíčková

    Strom

    Položka č.: 261777

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:07

    lept, 16,2 x 12,3 cm, sign. PD Janíčková, č. 21/130, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Z Kampy k Karlovu mostu

    Položka č.: 267301

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:19

    pastel, papír, 1940, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Šolta

    (1912-1992)

    V zákopech

    Položka č.: 216966

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:06

    linoryt, akvarel, 31 x 52 cm, zejména mimo tisk zohýbaný pravý horní roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vojáci

    Položka č.: 263569

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:04

    akvarel, tuš, běloba, papír, 23 x 41,8 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Brodění

    Položka č.: 263570

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:03

    akvarel, fix, papír, 29 x 41,9 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Radiový průzkum

    Položka č.: 263571

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:02

    akvarel, fix, papír, 30,5 x 43 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Voják se zbraní

    Položka č.: 263572

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:01

    akvarel, tuš, běloba, papír, 29,6 x 38,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zraněný kamarád

    Položka č.: 263573

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:00

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 41,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 205083

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:56

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 205085

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:54

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Kostel

    Položka č.: 237385

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:46

    litografie, 1980, 29,4 x 38,7 cm, sign. PD J. Mádlo 1980, 23/100, při okrajích mimo tisk skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Marta Vodičková - Makovská

    (1939)

    Kytice růží

    Položka č.: 266566

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:40

    olej, plátno, 1989, 34,5 x 25 cm, sign. LD M. Vodičková 1989, Členka Českého fondu výtvarných umělců. Maluje květiny, věnuje se krajinomalbě. Pravidelně vystavuje., na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Jan Sladký Kozina (1652-1695)

    Položka č.: 217744

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:39

    lept, 26 x 14 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, studoval soukromě u svého otce Josefa Vaice

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Cyril Urban

    (1930-2002)

    Krystal

    Položka č.: 131896

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:38

    mezzotinta, 1990, 19,7 x 17,7 cm, sign. DU Cyril Urban 90, 8/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kousala a V. Ringese na SUPŠ ve Zlíně, člen SVUM, UVU a Sdružení českých grafiků František Kupka

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Štefek

    (1901-1980)

    Zimní motiv

    Položka č.: 249086

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:33

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Herec, který kdysi hrával Romea

    Položka č.: 266460

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:27

    linoryt, 60. léta 20. století, 34,5 x 24,3 cm, sign. PD Seydl, pasparta, zvlněný a mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu