• Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň

    Položka č.: 262508

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2022 14:36

    litografie, 1970, 29,5 x 20 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, rám, č. 28/100, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Čert a sedlák

    Položka č.: 233904

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2022 14:45

    litografie, 1969, 19 x 14,5 cm, sign. LD Cyril Chramosta, pasparta, č. 15/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Imrich

    Růže

    Položka č.: 177858

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2022 14:21

    linoryt, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Bořecký

    Velké slunečnice

    Položka č.: 260187

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2022 09:30

    olej, plátno, cca 1985, 105 x 75 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Velký bojovník

    Položka č.: 230978

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:35

    akryl, sololit, 1996, 110 x 90 cm, sign. PD Malát 96, rám, vzadu popsáno autorem, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Radar II.

    Položka č.: 230954

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:11

    olej, sololit, 1966, 49 x 52 cm, sign. DU Malát 66, rám, při okrajích drobná poškození, na rámu drobné oděrky, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)