Jiří Slíva
Café service
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:34
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Tomáš Bím
Šapito
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:31
litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU T. Bím, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Tomáš Bím
Železniční most
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:30
Oldřich Kulhánek
Ex libris MuDr. Ivan Kraus
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:29
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
Petr Ptáček
V balónu nad mraky (Ex libris Věra Marvanová)
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:19
litografie, 2005, 8,5 x 11,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Iva Hüttnerová
Radost
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:16
litografie, 2000, 17 x 22 cm, sign. DU Iva Hüttnerová 2000, a. t., žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Tomáš Bím
Petřín
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:10
litografie, 19 x 12 cm, sign. PD Bím, rám, č. 89/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Oldřich Kulhánek
Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:09
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Slíva
Robota
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:56
litografie, papír, 32 x 40 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 1/45
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Jiří Slíva
Kosher Blues
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:54
litografie, papír, 28 x 40 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 25/50
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Jiří Slíva
Come Here, Darling!
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:53
litografie, papír, 29 x 40 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 29/40
Jiří Slíva
Coffee Island
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:51
litografie, papír, 43 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 8/45
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Jiří Slíva
Royal Merlot
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 5.400 CZK (225 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:50
litografie, papír, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 13/45
Aktuální cena: 5.400 CZK (225 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2013
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:36
litografie, 2012, 19 x 10,5 cm, sign. PD A. Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 1998
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:35
litografie, 1997, 21 x 10 cm, sign. PD A. Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Adolf Born
(1930-1990)
Ex libris František Nový
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:34
litografie, 17 x 13 cm, sign. PD A. Born, č. 22/180
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF 1996 Tomáš Svoboda
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:33
litografie, 1995, 21,3 x 10,7 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2000 Tomáš Svoboda
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:32
litografie, 1999, 21,4 x 10,5 cm, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Tomáš Bím
Pozvánka na tradiční setkání
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:31
serigrafie, 28 x 19 cm
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2016 Tom Svoboda
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:30
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Nástěnný kalendář 2004
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:32
nástěnný kalendář, 13x tisk, 42 x 29,7 cm, Rychnov nad Kněžnou, Jiřímu Šlitrovi (1924-1969) k osmdesátinám , kompletní, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Tichý
(1896-1964)
Nástěnný kalendář 1976
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:30
nástěnný kalendář, 13x tisk, 48 x 32 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jakub Schikaneder
(1855-1924)
Nástěnný kalendář 1999
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:28
nástěnný kalendář, 7x tisk, 42 x 59,5 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Vasilij Kandinskij
(1866-1944)
Nástěnný kalendář 1996
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:15
nástěnný kalendář, 13x tisk, 57,5 x 47 cm, kompletní, listy vytrhány, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Iva Hüttnerová
Nástěnný kalendář 2014
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:06
nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Michal Gabriel
Postavy
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 16:13
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Různí autoři
Konvolut grafik a kreseb
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:26
40 x drobná grafika, kresba, 25x signováno, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Kristus s trnovou korunou
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:25
mezzotinta, akvarel, 19 x 14,5 cm, sign. PD A. J. Alex, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Různí autoři (Tondl, Silovský, Kovář, Kabát)
Hollar
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:24
18x litografie, 8,5 x 7 / 9,7 x 14,5 cm, 17x signováno, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Mézl
Flora a fauna
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:18
dřevoryt, 1984, 14,7 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)