• Jaroslav Šulc

    Štědrý den - Ilustrace k Erbenově Kytici

    Položka č.: 267249

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 21:28

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Vesuv od Sorenta

    Položka č.: 267101

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 21:12

    akvarel, rudka, papír, 1965, 19,5 x 28,4 cm, sign. PD A. Moravec 65, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    České Budějovice. Na Vltavě

    Položka č.: 264954

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 20:38

    rudka, papír, 1955, 19,2 x 28,6 cm, sign. PD JR Schuster, rám, na zadní straně autorský štítek, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, autodidakt, člen Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    Mochomůrky IV.

    Položka č.: 264711

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 20:34

    olej, pastel, papír, 1963, 43,8 x 30 cm, sign. PD R. Schuster 7. 9. 1963, vzadu popsáno autorem, zezadu na papíru na třech místech nalepena páska, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.711 CZK (72 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Dáma s jednorožcem III.

    Položka č.: 264200

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 20:08

    suchá jehla, 1989, 49 x 31,5 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 4/25, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzim ve vesnici

    Položka č.: 262657

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 19:34

    olej, papír, 10,4 x 14,5 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Lodní výjevy

    Položka č.: 257413

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 18:18

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

    Hrad Stolzenfels

    Položka č.: 252073

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 18:04

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Aleš Kublák

    Údolí stínu

    Položka č.: 267353

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:58

    olej, plátno, 2006, 30 x 23 cm cm, sign. PN AK 06, rám

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Vykoupení

    Položka č.: 267352

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:54

    akryl, olej, plátno, 2020, 31,5 x 22 cm, sign. LD AK 20

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Hynek Luňák

    (1926)

    Naděje

    Položka č.: 267346

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:48

    litografie, soukromý žák F. Grosse, V. Hrocha a Z. Novotného, člen SVU Vysočiny - UVU ČR

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Hynek Luňák

    (1926)

    Delty

    Položka č.: 267344

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:46

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Válek

    Síť

    Položka č.: 267332

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:34

    slepotisk, 2001, 26 x 16 cm, sign. PD J. Válek 01, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 267329

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:31

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 22/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ivan Komárek

    Žebřík

    Položka č.: 267328

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:30

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 37/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ivan Komárek

    Double

    Položka č.: 267327

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 17:29

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 27/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Miroslav Šlapal

    Položka č.: 259372

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 16:48

    suchá jehla, 1983, 8 x 4 cm, sign. PD Kamila Aubrechtová 83, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na Vltavě

    Položka č.: 250985

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 21:14

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Liesler

    Mušličková Madona

    Položka č.: 249633

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:56

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 249260

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:44

    tužka, papír, 24 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, při spodím okraji mimo kresbu drobná skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Wagstaff

    Lorenzo de Medici

    Položka č.: 246738

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:30

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno Du Engraved by Wagstaff from a Print by Raffaelle Morghen after a picture by G. Yasari, zažloutlý papír, na levém okrtaji papíru hnědý flek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Raphael Morchen

    (1758-1833)

    Dante Alighieri

    Položka č.: 246701

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:26

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Křest v Jordánu

    Položka č.: 242475

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 19:50

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Bohumil Ullrych

    Houpačka

    Položka č.: 240746

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 19:36

    lept, 26 x 19 cm, sign. PD Ullrych, na papíru drobné žluté skvrnky, u dolního okraje papír natržen 1 cm, horní levý roh papíru přeložen (mimo grafiku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Pařík

    Ukousnout hlavu

    Položka č.: 235046

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 19:04

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 267292

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 21:31

    litografie , 1914, 34,5 x 34,,8 cm, sign. PD J. Stretti.Zamponi, značeno PD v desce J. Stretti-zamponi 1914, uprostřed grafiky v jednom místě proděravělý papír, při okrajích na několika místech natrženo, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • Ivan Sedliský

    (1926-1999)

    Položka č.: 267294

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 21:20

    linoryt, 40 x 59,5 cm, sign. PD Sedliský, č. 31/40, u horního okraje papíru nalepena papírová páska, papír zažloutlý, u pravého spodního okraje ztmavnutý rámeček, na okrajích stopy po barvě na tisk , antiqari.at Radhošťská, český malíř a grafik, vystudoval na AVU v Praze u Vratislava Nechleby, u kte…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Zátiší s citronem a okurkou

    Položka č.: 267284

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 21:00

    olej, plátno, 44 x 44 cm, sign. PD , rám, rám zašlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Pohled na Týnský chrám v Praze

    Položka č.: 267260

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 20:20

    akvatinta, mezzotinta, 22,7 x 15 cm, sign. PD E. Wänke, LD Orig. lept, papír při okrajích pokrčený a zažloutlý, u levého okraje několik šedých drobných šmouh, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tam…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Te Faruru

    Položka č.: 267259

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 20:18

    dřevořez, 14,8 x 10,3 cm, LD pod grafikou slepotisková značka KPVU, papír jen velmi nepatrně ohmatán na okrajích, u dolního okraje papíru červená šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)