• Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Novoměstská radnice

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:02

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Červené srdce

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:00

    linoryt, 1976, 7,4 x 10,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 76, PF 1978, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    PF 1984

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:59

    zinkografie, pastel, 1983, 12,8 x 6,8 cm, sign. DU Dagmar Berková 83, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Oráč

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:50

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Růže (PF 1933)

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:35

    tisk, 1932, 9,3 x 25,5 cm, papír nepatrně zažloutlý, uprostřed papír přeložen (přez text), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Jesličky

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:34

    tuš, papír, 11 x 17 cm, originální kresba, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Světlu vstříc (PF 1941)

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:31

    fotografie, 1940, 11,3 x 8,6 cm, nalepeno na papírovém prřání , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Tři králové (PF 1941)

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:29

    litografie, 1940, 10,5 x 17,5 cm, papír na dvou místech přeložen jako přání, v jednom místě přeložení zasahuje do grafiky, po bocích papíru je tištěn text, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Klaun a děvčátko (PF 1938)

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:27

    litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Tiskař (PF 1944)

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:26

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Sluchátko (PF 1941)

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:23

    dřevoryt, 1940, 9,8 x 8,5 cm, značeno PD v dece M., v grafice tištěno Ing. Ota Hradečný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Kniha (PF 1941)

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:22

    dřevoryt, 1940, 11,49,5 cm, značeno PD v desce M. , v grafice tištěno: Hana a Václav Jandovi, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Na saních (PF 1940)

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:21

    litografie, 1939, 8 x 14 cm, sign. PD Karel Minář 39, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Akt a kůň

    Položka č.: 233

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:18

    linoryt, 1962, 14 x 10 cm, sign. LD Emil Kotrba 1962, P. F. 1963, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň

    Položka č.: 234

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:17

    linoryt, 1963, 10 x 15 cm, sign. PD Emil Kotrba 1963, Mnoho štěstí a radostnou pohodu v novém roce 1964 Emil Kotrba s rodinou, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    V. Dyk

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:16

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Román Károly

    (1900-1957)

    PF 1935

    Položka č.: 220

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:14

    lept, 20 x 14,5 cm, sign. PD Román Károly, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Koně (PF 1944)

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:12

    dřevoryt, 1944, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD BHanš 44, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    P.F. 1940 J.H. Štěrba

    Položka č.: 333

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:10

    dřevořez, 1939, 14,1 x 8,9 cm, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Antonín Burka

    (1886-1947)

    PF 1940

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:09

    sítotisk, 1939, 15,6 x 12 cm, sign. PD Burka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly a A. Liebschera na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1945

    Položka č.: 290

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:06

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Akt - krajina

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:04

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Modní magazín pro veřejnost

    Položka č.: 210

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:56

    tisk, 1986, 13 x 15,5 cm, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Intimní modní magazín

    Položka č.: 211

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:55

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Štastný Nový rok 1891

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:49

    akvarel, tuš, 1891, 17 x 29,5 cm, novoroční přání z roku 1891, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Kukadla

    Položka č.: 203

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:48

    tisk, 1980, 19 x 15,5 cm, sign. PD Neprakta, PF 1981, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Radost z procházky (PF 1999)

    Položka č.: 196

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:47

    serigrafie, 1998, 10,4 x 14,9 cm, sign. NU Neprakta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Adam a Eva I.

    Položka č.: 202

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:46

    tisk, 1991, 12 x 10,5 cm, sign. UD Neprakta, PF 1992, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Grilování hada (PF 1994)

    Položka č.: 195

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:45

    serigrafie, 1995, 7,9 x 14,7 cm, sign. PD Neprakta, text dole: p.f.1995, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Výzkum

    Položka č.: 204

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:41

    tisk, 1985, 11 x 15,5 cm, sign. PD Neprakta, PF 1986, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)