Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Jan Kavan

    (1947)

    Sváteční skříň (PF 94)

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:30

    litografie, 1993, 11 x 7,2 cm, sign. DU Jkavan 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jana Kasalová

    (1974)

    Ulita

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:29

    lept, 2009, 7,9 x 6,3 cm, sign. PD J. Kasalová, 11049, PF 2009, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jiří Karmazín

    PF 1976 - Marie, tereza a Jiří Karmazín

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:28

    tisk, 1976, 21 x 29,7 cm, sign. DU Karmazín

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Věra Kaplanová - Šimonová

    (1920)

    PF 1966

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:27

    suchá jehla, 1965, 9,5 x 12,5 cm, sign. PD Věra Kaplanová - Simonová, č. 132/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Půlnoční polibek (PF 2002)

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:26

    dřevoryt , 2001, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Kaiser, na pravém okraji pod grafikou jsou čtyři menší růžové skvrnky - pravděpodobně od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přát…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Dimitrij Kadrnožka

    PF 2001

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:24

    tisk, 2000, 13,5 x 8 cm, sign. PD Kadrnožka

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Zdenka Kabátová - Táborská

    (1933)

    Almara

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:22

    lept, 1982, 12,4 x 7,8 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, 30/50, PF 1983, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    PF 1978 Quod bonum, faustum, felix fortunatumque eveniat

    Položka č.: 356

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:19

    lept, 1977, 10,4 x 30 cm, sign DU OJelínek

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    PF 1980

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:17

    serigrafie, 1979, 19,8 x 20,8 cm, sign. PD Jelínek

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    PF 1979

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:16

    serigrafie, 1978, 21 x 18,9 cm, sign. DU O.Jelínek

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    PF 1978

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:15

    linoryt, 1977, 15 x 21 cm, sign DU O.Jelínek

    Aktuální cena: 260 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    PF 1978

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:15

    serigrafie, 1977, 21 x 18,7 cm, sign LD O. Jelínek

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    PF 1981

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:14

    serigrafie, 1980, 20,8 x 20,4 cm, sign PD O. Jelínek

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Vladimír Jarcovják

    (1924-2007)

    PF 1979

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:11

    sítotisk, 1978, 22 x 15,5 cm, sign DU Vl. Jarcovják, žák prof. R. Gajdoše na Škole umění ve Zlíně, poté E. Filly na VŠUP v Praze, zakládající člen skupiny Trasa, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Vladimír Jarcovják

    (1924-2007)

    PF 1992

    Položka č.: 361

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:10

    tisk, 1991, 20,5 x 21 cm, sign PD Vl. Jarcovják, žák prof. R. Gajdoše na Škole umění ve Zlíně, poté E. Filly na VŠUP v Praze, zakládající člen skupiny Trasa, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    PF 1962

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:02

    litografie, 1961, 19 x 13 cm, sign. PD Cyril Chramosta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Arnošt Hrabal

    (1886-1969)

    Ryba

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:57

    dřevoryt, 1960, 12 x 9 cm, značeno UD AH, zepředu text: Mnoho zdraví a zdaru v Novém roce 1961 Rodina Moserova, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarných umělců moravských

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Hana Hölzelová

    (1927)

    Potůček

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:53

    litografie, 1979, 14,2 x 10,2 cm, sign. PD Hölzelová79, 23/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně O. Nejedlého a V. Silovského

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zámek (PF 1965 Jar. Koupil)

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:46

    litografie, 1964, 8,1 x 11,3 cm, sign. PD Hlinovský 64, použito jako PF, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • J. Havlíček

    PF Ivan Hrdina

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:41

    lept, 1973, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD J. Havlíček 74, 17/60

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • J. Havlíček

    PF Ivan Hrdina

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:40

    lept, 1973, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD J.Havlíček 74 , 10/60

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Helena Hašpicová - Hurtová

    (1953)

    PF 1989

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:39

    litografie, 1988, 15,5 x 3,5 cm, sign. PD Hašpicová, č. 152/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Volavky

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:38

    litografie, 18,5 x 12,7 cm, sign. PD Halla, text: Vzpomínka na Zlatou svatbu manželu Boženy a Josefa Kašparových, kterou slavili v dobré pohodě v Písku 31. května 1991., Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    PF 1976

    Položka č.: 346

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:36

    dřevoryt, 1992, 15 x 6,5 cm, sign. PD, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Tibor Gáll

    (1930-2021)

    PF 1985

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:34

    tisk, 1984, 21 x 15,5 cm, sign. PD Tibor Gáll, č. 19/60

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Pavla Fořtová - Šámalová

    (1886-1974)

    Kostel Sv. Mikuláše

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:34

    litografie, 1963, 9 x 13,5 cm, sign. PD Pavla Fořtová, č. 127/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně H. Emingerové, Emy Krostové a Václava Jansy

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Leo Frydrych

    Červený kříž (PF 2012)

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:32

    tisk, 10 x 21 cm, sign. PD Leo Frydrych, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Gabriel Filcík

    (1946)

    PF 1995

    Položka č.: 353

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:30

    akvarel, tuš, 1994, 12,1 x 18 cm, sign PD Gabriel Filcík, žák prof. V. Fixla na SUPŠ v Praze, poté žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    PF 1961

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:29

    litografie, 1960, 18 x 12 cm, sign. PD V. Fiala, č. 150/175, PD ohlý roh, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Karel Fiala

    (1929)

    PF 1986

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:28

    suchá jehla, 1985, 4,4 x 8 cm, sign. UD KFiala 85, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

Instagram

Facebook