Josef Jíra
(1929-2005)
Kristus nese kříž
Položka č.: 453Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Karel Vysušil
(1926-2014)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 452Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
litografie, 1989, 64 x 47,5 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 13/25, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu
František Tichý
(1896-1961)
Josef a žena Putifarova
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Karel Laštovka
(1938-1986)
Pieta
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Karel Laštovka
(1938-1986)
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Souhvězdí
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Deset hvězd
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Karel Demel
Adam a Eva
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
lept, 1985, 49,5 x 58 cm, sign. PD Karel Demel 85, E.A., žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Karel Demel
Svádění
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
lept, 1983, 39 x 39 cm, sign. PD Karel Demel 83, rám, č. 32/125, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Cyril Bouda
Zátiší s krevetami a citronem
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 21,8 x 27,7 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Cyril Bouda
Zátiší s rybami a humrem
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
mědirytina, 25,2 x 19 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Cyril Bouda
Vzpomínka na Janov
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1929, 25,5 x 32,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Cyril Bouda
Pobřeží v Le Havre
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
akvatinta, 33 x 24,5 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Cyril Bouda
Voraři
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
lept, 30,5 x 23 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Cyril Bouda
Cikáni
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
akvatinta, 28 x 22,2 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Cyril Bouda
Vltava u Kamýku
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
lept, 25,3 x 31,5 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Monogramista M
Lédá s labutí
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
olej, plátno, 44 x 59 cm, monogr. PD
Jiří Slíva
Sranda vítězí
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
litografie, 31,5 x 22,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 27/50, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Jiří Slíva
His masters Voice & Co.
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 4/60, DU autorovo věnování, NU lehce pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Jiří Slíva
Wiener Café
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Jiří Slíva
La Palette
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Slíva
Café á la Carte
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Jiří Slíva
The Champagne Sky 1 / Le Ciel de Champagne 1
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
litografie, 26,5 x 14,2 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 24/50, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Coffee Cup
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Jiří Slíva
Klaun
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Stanislav Holý
(1943-1998)
Dobré ráno
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
litografie, 1996, 55,8 x 72,4 cm, sign. PD Jiří Šalamoun 96, rám, č. 15/40, dole věnování autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Lenka Stejskalová Skoumalová
(1978)
Mísa
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
lehané sklo černý opaxit, 2007, 38 x 26 x 14 cm, kus ze série Mísa/Objekt/Rituál, za který byla autorka v roce 2007 nominována na Czech grand Design v kategorii Objev roku
Pravoslav Rada
(1923-2011)
Muž se zelenými vousy
Položka č.: 476Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
porcelán, 70. léta, průměr 25 cm
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Emanuel Litoš
(1912-?)
Kondor
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
měděný plech, v. 46 cm, dole značeno E. Litoš, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu