• Miroslava Zychová

    Postava

    Položka č.: 1033

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:54

    lept, 1980, 15 x 16,5 cm, sign. PD M. Zychová 1980, č. 24/100, žákyně prof. L. Čepeláka a K. Součka na AVU v Praze, členka spolku Pohodlí

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Wierer

    (1878-1963)

    Zamilovaný pár

    Položka č.: 1031

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:52

    mezzotinta, 16 x 14,5 cm, sign. PD A. Wierer, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alois Wierer

    (1878-1963)

    Na Nových zámeckých schodech

    Položka č.: 1030

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:51

    lept, 21 x 15 cm, sign. PD A. Wierer, pasparta, pasparta pošpiněná, rozpadá se, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Weber

    Ucho

    Položka č.: 1028

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:49

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Jan Weber

    Triptych

    Položka č.: 1027

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:48

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 1026

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:47

    litografie, 1995, 18 x 13,2 cm, sign. DU K. Vysušil, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 1025

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:46

    litografie, 1967, 20,5 x 10 cm, sign. PD K. Vysušil 67, č. 2/20, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jindřich Vlček

    (1885-1968)

    Na Aisně

    Položka č.: 1020

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:41

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Hrad Kost

    Položka č.: 1016

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:37

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Jízda na kole II

    Položka č.: 1012

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:33

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Položka č.: 1009

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:30

    sítotisk, 2012, 39 x 54,5 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. 3/8, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Stanislav Vajce

    (1935-2019)

    Bez názvu I., Bez názvu II.

    Položka č.: 1004

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:25

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Oldřich Tlustoš

    (1935-2019)

    Anežka

    Položka č.: 987

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:08

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Štenc Praha

    Melancholické děvče

    Položka č.: 978

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:59

    fotografie, 20 x 21 cm, PD razítko Štenc Praha, razítko: z umělecké pozůstalosti Jana Štursy, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Postava

    Položka č.: 969

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:50

    litografie, 1995, 15,7 x 11,5 cm, sign. DU JŠerých 95, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u …

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jana Svobodová - Machová

    Flox, Touha

    Položka č.: 952

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:33

    2 x lept, 1983, 9,5 x 8 cm, sign. PD, č. 21/60; č. 21/50

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jiří Svoboda

    Akt I, Akt II

    Položka č.: 949

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:30

    2 x grafický list, 1972, 8 x 8 cm, sign. PD Jiří Svoboda 72, č. 2/15

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Svoboda

    Dva akty, Sedící Akt

    Položka č.: 948

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:29

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Svoboda

    Akt I, Akt II

    Položka č.: 947

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:28

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Kozoroh

    Položka č.: 946

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:27

    litografie, 10,4 x 8,8 cm, sign. DU Vladimír Suchánek , pasparta, č. 79/100, páska pasparty zašlá a u horního okraje se mírně odlepuje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Váhy

    Položka č.: 945

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:26

    litografie, 10,4 x 8,8 cm, sign. DU Vladimír Suchánek , pasparta, č. 79/100, páska pasparty zašlá a u dolního okraje se mírně odlepuje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Na Větrově

    Položka č.: 937

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:18

    lept, 1910, 22 x 26 cm, sign. PD J. Stretti - Zamponi, rám, zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Hana Storchová

    Makovice

    Položka č.: 935

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:16

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Irena Stanislavová

    Poznání zěmě, Růst země

    Položka č.: 933

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:14

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Busta

    Položka č.: 924

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:05

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Sodoma

    (1917)

    Harlekýn

    Položka č.: 923

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:04

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Helmut Skarbina

    (1888-1945)

    Vyvolávač

    Položka č.: 918

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:59

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Pavel Sivko

    Masky, Trpaslíci

    Položka č.: 917

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:58

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jaroslava Severová

    Měsíc

    Položka č.: 912

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:53

    lept, 1975, 15 x 10, 5 cm, sign. PD Severová 75, č. 55/100, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Oči

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:52

    akvarel, čtvrtka, 2020, 21 x 29 cm, sign. vzadu K. Sedlo 20

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)