• Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Strom

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 08:12

    mezzotinta, 1979, 18,5 x 13 cm, sign. PD E. Bednářová 79, č. 52/120, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Milan Bauer

    Balón

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 08:09

    lept, 22,2 x 14 cm, sign. DU BauerMilan, č. 88/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Milan Bauer

    Veterán

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 08:08

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Stříbrná pětiuncová medaile Jan Saudek

    Life reverse proof, č. 419, 2022

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 20:03

    ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 155,5 g, průměr: 65 mm, Jedinečná pětiuncová medaile České mincovny zobrazující jednu z nejznámějších fotografiích Jana Saudka – Life, 1966. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Námět zobrazující torzo polonahého muže v džínách, který na hrudi drží novorozeně. …

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

  • Stříbrná uncová medaile Jan Saudek

    Marie č.1 proof, č. 227, 2021

    Položka č.: 3

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 20:02

    ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 31,1 g, průměr: 37 mm cm, Mimořádná stříbrná medaile od České mincovny o hmotnosti jedné trojské unce vzdává hold Janu Saudkovi a jeho obrazu s názvem Marie č. 1. Medaile vznikla v nákladu 500 číslovaných kusů. Dílo Jana Saudka je kontroverzní a provokativní oslavou l…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Česká mincovna, 2022

    Sběratelský soubor stříbrných mincí ze Série „Obrněná technika“

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 20:01

    ryzost: Ag 999 / 1000 váha: 1 ks - 31,1 g, průměr: 37 mm, Rozměry šanonu: 18 x 28 cm, Sbírka 4 stříbrných mincí s nominální hodnotou 1 NZD zasazených do výpravné karty v historizujícím designu. Každý karta je plná takticko-technických dat pojednávajících o faktických souvislostech a způsobu nasazen…

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

  • .

    Die Medaillen Edition Deutsches Museum, 1

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 20:00

    ryzost: Ag 999 / 1000 váha: 1 ks - 40g, průměr: 45 mm, Muzejní edice 32 medailí ze stříbra v ryzosti 999/1000 a proof kvalitě. Každá medaile pozlacená ryzím zlatem zobrazuje velmi přitažlivým výtvarným způsobem nejdůležitější historické osobnosti německých vědních disciplín. Rubová strana medailí j…

    Aktuální cena: 22.500 CZK (938 €)

  • Jan Saudek

    On those roaring sixties !

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:13

    litografie, 47,5 x 37 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 17/85, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Jan Saudek

    Coca Cola

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:10

    litografie, 2021, 48,2 x 37,4 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 19/85, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Jan Saudek

    Marie č. 1

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:07

    litografie, 18 x 23,5 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XX/L, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Jan Saudek

    Life

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:06

    serigrafie, 30 x 23 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XL/L, studium na Státní grafické škole v Praze

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jan Saudek

    Zeď

    Položka č.: 1

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 14/85, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 24.001 CZK (1.001 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jan Saudek

    Marie č. 1

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:05

    litografie, 2020, 37 x 48 cm, sign. PD Jan Saudek, E. A., studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

  • Jan Saudek

    Coca Cola- barevná

    Položka č.: 3

  • Jan Saudek

    120km v hodině

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 17:03

    litografie, 37 x 47 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 21/85, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    Praha jarní

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 17:14

    olej, karton, 12,5 x 15 cm, sign. LD J. Dlabal

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    Rozkvetlá Praha

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 17:12

    olej, karton, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Dlabal

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Japonské hory

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 16:58

    olej, lepenka, 20,5 x 28,5 cm, sign. PD J. Dlabal, PN poškozeno, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Dlabal

    Pražský hrad s rozkvetlým stromem

    Položka č.: 55

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 16:50

    olej, papír, 14,7 x 11,5 cm, sign. LD J. Dlabal

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled z rozkvetlého Petřína

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 16:12

    olej, papír, 15 x 19,5 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražský hrad v květnu

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 15:54

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Záložka

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:41

    8x kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text:, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Záložka

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:40

    kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text: Co mě nezabije, to mě posílí. - Nietzche, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Záložka

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:39

    kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Záložka

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:38

    kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text: všechny nástroje boží, jeden takový, druhý takový. - Dehmel, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Město

    Položka č.: 97

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:36

    pastel, tužka, pauzovací papír, 1938, 15 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, Ex libris Ota Hradečný, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt v knihovně

    Položka č.: 96

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:35

    tužka, pauzovací papír, 1928, 15,8 x 11 cm, sign. PD V. Fleissig 1928, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Kronikář

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:34

    pastel, tužka, pauzovací papír, 1933, 13,7 x 10,6 cm, sign. PD V. Fleissig 1933, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malba na dům

    Položka č.: 93

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:32

    tuš, běloba, pauzovací papír, 1938, 12 x 8,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, novoročenka, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Horská krajina

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:30

    tužka, papír, 1929, 15,3 x 9,5 cm, monogr. LN VF 1929, Ex libris Svatopluk Samek, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)