Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Postavy

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    litografie, 2009, 48,5 x 32 cm, sign. PD J. Válová 09, č. 4/100

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kletba

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    litografie, 2010, 32,5 x 49,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Za městem

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    suchá jehla, 1975, 48,5 x 40 cm, sign. PD Načeradský 75, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Při zdi

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    suchá jehla, 1975, 39,5 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 1975, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Premiantka

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    suchá jehla, 1975, 48,5 x 39,5 cm, sign. PD Načeradský 75, č. 6/11, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kudlanky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    suchá jehla, 1975, 48,5 x 39 cm, sign. PD Načeradský 75, č. 4/18, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Paranoidní heliko

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    suchá jehla, 1975, 40 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 75, č. 2/16, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Nudistická pláž

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    suchá jehla, 1973, 37 x 53 cm, sign. PD Načeradský 73, č. 10/13, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Nezbedný potomek

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    suchá jehla, 1973, 49,5 x 40,5 cm, sign. PD Načeradský 73, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Návštěva ZOO

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    suchá jehla, 1973, 47,5 x 48 cm, sign. PD Načeradský 73, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Hlava plná nezbedností

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    lept, 1967, 48,5 x 39 cm, sign. PD Načeradský 67, č. 1/2 A.T., posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Pták na hlavě

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    suchá jehla, 1967, 48,5 x 32 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Veselá trojice

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    suchá jehla, 1967, 40 x 28,5 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Anička z boku na židli

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 53, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života…

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Odvárko

    (1913-1985)

    Přístav

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, sololit, 1962, 53 x 59,5 cm, sign. LD Odvárko 62, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Bez názvu

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    akvarel, papír, 1970, 20 x 33 cm, sign. LD R. Hliněnský 1970, rám, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Blažek

    (1927-2019)

    Ženský akt

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    akvarel, tempera, tuš, běloba, papír, 32,8 x 44,8 cm, sign. PD Blažek J., rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě a V. rady a M. Holého na AVU v Praze, člen SVUM

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Josef Ullmann

    (1870-1922)

    Na venkově

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, karton, 1918, 54 x 72 cm, sign. PD J. Ullmann 18, rám, malíř Josef Ullmann patří k těm zajímavějším z Mařákovců. Narodil se roku 1870 v Nekmíři na Plzeňsku. Své studium Josef Ullmann nejdříve začal na Mnichovské akademii odkud po třech letech přestoupil do Prahy, kde studium dokončil. V Praze …

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Schadt

    (1888-1952)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, karton, 50 x 65 cm, sign. LD K. Schadt, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Letní krajina

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 18.500 CZK (771 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, plátno, 1955, 51 x 71 cm, sign. PD Malát 55, rám, dílo originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly: geometrická abstrakce i někteří umělci jako F. Gross či F. Hudeček. Zlom v j…

    Aktuální cena: 18.500 CZK (771 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Park u kostela

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    kombinovaná technika, papír, 28,5 x 19,5 cm, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Zámecké schody

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    pastel, kombinovaná technika, papír, 1984, 27 x 24,5 cm, PD monogr. Ch 84, soukromé studium

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Na pastvinách

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    litografie, 1969, 20 x 66,5 cm, sign. DU K. Oberthor 69, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Geometrická postava

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    litografie, 1970, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU K. Oberthor 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - květen

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Nevíš-li v máji co počíti, vyjdi si aspoň v háj močiti., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Irbis (sněžný leopard)

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    kresba tuší, 2018, 80 x 54 cm, sign. LD L.Kuklík, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Krejča

    (1941)

    Kariatyda

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, plátno, 2022, 59 x 39 cm, sign. LD Krejča 22, rám, Aleš Krejča zaujímá přední místo mezi představiteli fantazijního realismu v českém výtvarném umění. Jako žák Františka Muziky vychází především ze surrealistických forem. Jeho tvorba je hluboce zakořeněna ve starší kulturní tradici, zejména ma…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • .

    Jaromír Másler

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:51

    katalog, Katalog k výstavě

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Lída Jurkovič

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:48

    katalog, Katalog k výstavě

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Petr Jedlička obrazy 1999 - 2000

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 17:47

    katalog, Vytiskli grafické podniky Klusák

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

Instagram

Facebook