• Oldřich Jelínek

    PF 1981

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:14

    serigrafie, 1980, 20,8 x 20,4 cm, sign PD O. Jelínek

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Vladimír Jarcovják

    (1924-2007)

    PF 1979

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:11

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Jarcovják

    (1924-2007)

    PF 1992

    Položka č.: 361

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:10

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    PF 1962

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:02

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Arnošt Hrabal

    (1886-1969)

    Ryba

    Položka č.: 285

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:57

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Hana Hölzelová

    (1927)

    Potůček

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:53

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zámek (PF 1965 Jar. Koupil)

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:46

    litografie, 1964, 8,1 x 11,3 cm, sign. PD Hlinovský 64, použito jako PF, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • J. Havlíček

    PF Ivan Hrdina

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:41

    lept, 1973, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD J. Havlíček 74, 17/60

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • J. Havlíček

    PF Ivan Hrdina

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:40

    lept, 1973, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD J.Havlíček 74 , 10/60

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Helena Hašpicová - Hurtová

    PF 1989

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:39

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Volavky

    Položka č.: 265

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:38

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    PF 1976

    Položka č.: 346

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:36

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Tibor Gáll

    (1930-2021)

    PF 1985

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:34

    tisk, 1984, 21 x 15,5 cm, sign. PD Tibor Gáll, č. 19/60

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Pavla Fořtová - Šámalová

    (1886-1974)

    Kostel Sv. Mikuláše

    Položka č.: 276

    litografie, 1963, 9 x 13,5 cm, sign. PD Pavla Fořtová, č. 127/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně H. Emingerové, Emy Krostové a Václava Jansy

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Leo Frydrych

    Červený kříž (PF 2012)

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:32

    tisk, 10 x 21 cm, sign. PD Leo Frydrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Gabriel Filcík

    PF 1995

    Položka č.: 353

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:30

    akvarel, tuš, 1994, 12,1 x 18 cm, sign PD Gabriel Filcík, žák prof. V. Fixla na SUPŠ v Praze, poté žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    PF 1961

    Položka č.: 272

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:29

    litografie, 1960, 18 x 12 cm, sign. PD V. Fiala, č. 150/175, PD ohlý roh, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Fiala

    PF 1986

    Položka č.: 293

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:28

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karol Felix

    (1961)

    Pour Feliciter 1993

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:24

    tisk, 1992, 20,7 x 10,2 cm, sign. vzadu Karol felix, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 260 CZK (11 €)

  • Karol Felix

    (1961)

    PF 94

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:23

    tisk, 1993, 21,5 x 10,5 cm, sign. DU Karol Felix 93, 86/100, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    PF 1961

    Položka č.: 304

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:20

    litografie, 1960, 15 x 11 cm, sign. PD Ladislav Ehrlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    PF 1962

    Položka č.: 307

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:17

    litografie, 1961, 10,8 x 16,7 cm, sign. PD Ladislav Ehrlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:13

    litografie, 7 x 4,4 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 22/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zátiší se sklenicí a jablkem

    Položka č.: 91

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:12

    litografie, 7 x 10,2 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 25/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Lubomír Dušek

    PF 86

    Položka č.: 355

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:11

    akvatinta, 1985, 10,2 x 8,5 cm, sign. DU L.Dušek

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Dajč

    PF 81

    Položka č.: 270

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:10

    lept, 1980, 12 x 7,3 cm, sign. PD J. Dajč, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 99)

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:08

    litografie, 1998, 14,8 x 20,5 cm, sign. DU S. Bursík, č. 84/100, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 90)

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:06

    kolorovaná litografie, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU S. Bursík, č. 43/125, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s růží

    Položka č.: 113

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:04

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Cyril Bouda

    Klavír

    Položka č.: 214

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:03

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu