• Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Přípitek s fantomem

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 11:27

    linoryt, 1946, 10,2 x 20,2 cm, PD značeno v desce Boudník 1946, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Alena Antonová

    Žena s kočkou

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 11:10

    suchá jehla, 1970, 35 x 26,5 cm, sign. PD Antonová 70, č. 19/22

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Kamil Lhoták

    Strojní krajina I.

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 11:08

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Koupání

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 11:01

    litografie, 1919, 25 x 36 cm, sign. PD J Obrovský 1919, Antikvariát Dlážděná, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jan Konůpek

    Polednice

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 10:52

    suchá jehla, 1918, 23,4 x 20,3 cm, sign. PD konůpek 1918, rám, LD 1., papír mírně zažloutlý a místy poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Ar…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Miroslav Huptych

    Klec

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 10:25

    tempera, koláž, 1987, 28 x 25 cm, papírová pasparta, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    28 October Celebrations in the Little Quarter in Prague (Pohled na kostel sv. Mikuláše)

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 09:39

    linoryt, 1924, 36,5 x 34,3 cm, sign. LD Vojtěch Preissig 1924, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Zamyšlená

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 08:57

    pastel, tužka, papír, 28 x 30 cm, monogr. PD P. K. , rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, rám zašlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jan Konůpek

    Pivovarský dvůr

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 08:50

    akvarel, tuš, papír, 44 x 60 cm, sign. PD Kpk, PD papír značen slepotiskovým razítkem Roeders Ambos (Papírna v Hostinném na Michalově poli), Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spolu…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Krasojezdkyně

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 08:17

    pastel, kvaš, papír, 1990, 37,5 x 27 cm, sign. PD Jan Bauch 1990, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    To všecho dělá čas

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 08:03

    L averze

    Položka č.: 1036

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:24

    serigrafie, 17,5 x 22 cm, rám

    Aktuální cena: 2.270 CZK (95 €)

    Mísa s ovocem

    Položka č.: 1038

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:17

    pastel, kombinovaná technika, lepenka, 17,5 x 21,5 cm, rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

    Lalerte

    Položka č.: 1035

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    serigrafie, 17,5 x 21 cm, rám

    Aktuální cena: 420 CZK (18 €)

    Hlava muže

    Položka č.: 1037

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:16

    serigrafie, 10,5 x 8 cm, rám

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Loď, Koruna

    Položka č.: 1034

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:13

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Boris Tesař

    El noble cigarro

    Položka č.: 1032

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:11

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Šámal

    (1914-1988)

    Diptych

    Položka č.: 1030

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:09

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Daniel Sodoma

    Lewis cars

    Položka č.: 1026

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:08

    tuš, běloba, papír, 1977, 16,5 x13,5 cm, sign. DU Daniel Sodoma 1977

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Libuše Stratilová

    (1933)

    Růst II

    Položka č.: 1028

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:07

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Libuše Stratilová

    (1933)

    Ruce

    Položka č.: 1027

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:06

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karla Ryvolová

    Lékárnice, Sňatkový podvodník na procházce

    Položka č.: 1025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:04

    2x lept, 1982, 1979, 12,5 x 12; 12 x 10,5 cm, sign. PD Ryvolová, č. 40/40, 10/30, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jana Reinerová

    Před domem

    Položka č.: 1024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:03

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Položka č.: 1023

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:02

    fix, papír, 1979, 20,5 x 16 cm, sign. PD Vilém Plocek 1979, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Pálek

    Postava

    Položka č.: 1022

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:01

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1979, 16 x 12 cm, sign. PD Pálek 79, č. 13/20, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Tomáš Pafl

    Tři ženy

    Položka č.: 1021

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:00

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Zuzana Oberthorová

    U rybníka

    Položka č.: 1020

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:59

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Monogramista K

    U vody

    Položka č.: 1018

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:57

    litografie, 26 x 16 cm, rám

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Rudi Lorenz

    2 x Lodička

    Položka č.: 1017

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:56

    2 x serigrafie, 1978, 6,5 x 14; 13 x 13 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Kalousek

    Abductio Europae

    Položka č.: 1014

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    tuš, papír, 1982, 10,5 x 21 cm, sign. LD Kalousek, rám

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)