• Josef Jíra

    (1929-2005)

    Oči

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:05

    litografie, 1980, 15 x 10,5 cm, sign. PD J. Jíra 80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    Před zrcadlem

    Položka č.: 664

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:03

    lito-offset, 1995, 21 x 19,8 cm, značeno PD Boris Jirků 95, pasparta, č. 23/150, v dolní části mírně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1964-1980)

    Venuše

    Položka č.: 654

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 10:53

    litografie, 41,5 x 30 cm, sign. PD V. Fiala, č. 5/13, Antikvariát Dlážděná

  • Tomáš Švéda

    Cizokrajný květ

    Položka č.: 651

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 10:50

    pastel, papír, 2008, 29 x 19,8 cm, sign. PD T. Švéda 2008, rám, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    San Gimignano

    Položka č.: 647

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 10:46

    lept, 29,8 x 36,7 cm, sign. PD Mario Stretti, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Sin II.

    Položka č.: 646

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 10:45

    bromostříbrná fotografie, 1994, 34,5 x 50,5 cm, sign. PD Roman Sejkot 30.12.1994, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Gorily

    Položka č.: 559

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 09:18

    suchá jehla, 2020, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 33/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Paul Eluard

    (1895-1952)

    Poézia a Pravda

    Položka č.: 951

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 14:01

    kniha, obálka Rudolf Fábry, přeložil Vladimír Reisel, vydalo nakladatelství Pravda, Bratislava 1946, 82 s., brož., obálka při okrajích poškozená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jan Čarek

    (1898-1966)

    Smutný život

    Položka č.: 933

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 13:43

    bibliofilie, podpis na patitulu J. Čarek, obálka a dřevoryt ve frontispisu V. Rabas, vydali Müller a spol., Turnov 1929, 31 sv. edice Sever a Východ, 45 s., brož., obálka na hřbetu lehce odřená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Alois Kalvoda

    (1975-1934)

    Výbor prací z české krajiny

    Položka č.: 895

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 13:05

    album, 31 x 39 cm, 15 barev. a 4 čb. reprodukce v příloze, text J. Čadík, vydala Česká graf. Unie, Praha 1924, brož., ochranné pozdro, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Herbert Lom

    (1928-2014)

    P. Ustinov: Ustinov at Large

    Položka č.: 866

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 12:36

    bibliofilie, podpis s věnováním od britského herce a spisovatele českého původu Herberta Loma (vročení 1991), vydal Michael OMara Books Ltd, London 1991, pl. vazba, 192s., skvrna na přední desce, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ilja Erenburg

    (1891-1967)

    Trust D.E. - Historie zkázy Evropy

    Položka č.: 858

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 12:28

    kniha, podpis autora za titul listem, úprava K. Teige a O. Mrkvička, vydal O. Štorch - Marien, Praha 1924, 3 sv. Románová knihovna Aventina, 167 s., clpl. nakladatel. vazba se zlac. reliéfem a písmem, hřbet v dolní a horní části poškozen, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Kamil Novotný

    (1892-1959)

    V. Nebeský: Umění po impressionismu

    Položka č.: 845

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 12:15

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Franz Kafka

    (1883-1924)

    Proces

    Položka č.: 823

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 11:53

    kniha, první české exilové vydání, přebal a ilustrace Jan Kristofori, přeložili Dagmar a Pavel Eisnerovi, vydalo nakladatelství Konfrontace, Curych, 1975, 226 s., plátěná s obálkou, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Petrák

    (1887-1917)

    Položka č.: 820

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 11:50

  • Vladimír Fuka

    (1926-1977)

    P.F. 1956

    Položka č.: 817

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 11:47

    fotografie, fotografie na kartónku, 1955, 9,1 x 15,5, P.F. 1956 Fukovi, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    Jules Romains: Psyché 2. díl: Bůh těl

    Položka č.: 801

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 11:34

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Josef Kopta: Pět hříšníků U velryby

    Položka č.: 795

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 11:25

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    J.O. Curwood: Zlaté údolí

    Položka č.: 791

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 11:21

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • .

    European ExLibris Meeting 98

    Položka č.: 782

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 11:12

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ivan Slavík

    (1920-2002)

    Odysseus vypráví Penelopě

    Položka č.: 781

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 11:11

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Karel Fron

    (1921-2002)

    Koláže

    Položka č.: 774

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 11:04

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Miroslav Matouš

    (1920-1998)

    Soubor exlibris

    Položka č.: 771

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 11:01

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Marcel Schwob: Dřevěná hvězda

    Položka č.: 768

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 10:58

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • A. Václav Mašek

    Mrtvá ves ( 2 x návrh obálky + 2 x ilustrace)

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 10:45

    4 x tuš, běloba, papír, 29 x 18 až 21 x 14 cm, papírová pasparta, zašlý a zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Johann Christoph Weigel

    (1654-1725)

    Der Flora schönsster Garten schmuckt

    Položka č.: 716

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 10:06

    kolorovaná mědirytina, 20,5 x 14,7 cm, papírová pasparta, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Kostel sv. Jakuba v Brně

    Položka č.: 714

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 10:04

    kolorovaná mědirytina, 16,7 x 11,4 cm, značeno LD Gez. v. C. Wurbs a PD Stahlst. v. F. Hofer, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Peter Fehr

    (1681-1740)

    Frankfurt

    Položka č.: 711

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 10:01

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Setkání třetího druhu

    Položka č.: 156

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:03

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, dole text: Tady a rozumné bytosti? Marie, víš o nějaké?, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Oskar

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    tuš, papír, 21,5 x 31,2 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo, dole text: Pane režisére- volá porodnice. Narodil se vám kluk a je to samozdřejmě Oskar!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)