Vladimír Renčín
(1941-2017)
Pád komunismu
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Oldřich Jelínek
Má to v rukávu (ilustrace)
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
tempera, tuš, tužka, papír, 26,5 x 33,6 cm, sign. PD O. Jelínek, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Stanislav Holý
(1943-1998)
Vyšší technická úroveň
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Stanislav Holý
(1943-1998)
Industriální ještěr
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Svatá rodina
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
olej, dřevo, 78,5 x 64,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Václav Kozák
(1937-2004)
Sv.Mikuláš
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign LD V. Kozák, rám
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Bohumil Ullrych
Dívka s podnosem
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Vít Skála
(1883-1967)
Před koupáním
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
olej, plátno, 24 x 27 cm, sign. LD Vít Skála, rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Josef Holub
(1870-1957)
Podvečerní krajina
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
akvarel, papír, 1936, 16 x 21,5 cm, sign. LD J. Holub 36, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Mařáka na AVU v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Joan Miró
(1893-1983)
Položka č.: 471Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Žena na ulici
Položka č.: 466Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jan Saudek
Sára - léto 2002
Položka č.: 465Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Jan Zrzavý
Ticho
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
reprodukce kresby, 16,2 x 7,6 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, podepsáno příteli Karlu Kučerovi, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Kamil Lhoták
Hovory u krbu
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 16:39
Odhadní cena: 8 000 - 10 000 Kč CZK
Didier Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Imperium Caroli Magni Occidentis Imperatoris
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 14:18
ručně kolorovaná mědirytina, 1752, 49 x 57 cm, uprostřed přeloženo, při dolním okraji polito, mimo tisk skvrny, při okrajích otrhaný papír, antiqari.at Radhošťská
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Royaume de Bohéme, Marqui sat de Modarie, et Silesie Autrichienne
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 14:02
kolorovaná ocelorytina, 17,7 x 23,4 cm, na okrajích papír zažloutlý a u spodního okraje ušpiněn, v levém horním rohu papír na několika místech perforován (nezsahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská
Námořní bitva
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 15:50
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Obchodník
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 15:28
dřevoryt, 34,5 x 22,5 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Tomáš Hřivnáč
Ex libris M. Petřík
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:25
suchá jehla, 2015, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, č. VI/XXX, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Tomáš Hřivnáč
Ex libris S. M.
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:24
suchá jehla, 2015, 12 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, č. VII/XX, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Tomáš Hřivnáč
Ex libris L. K.
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:19
suchá jehla, 2017, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. III/XX, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Tomáš Hřivnáč
Ex libris J. L. + V. K.
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:17
suchá jehla, 2014, 12 x 9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Tomáš Hřivnáč
Ex libris Ján Štefančík
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:01
suchá jehla, 2013, 11,1 x 8,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 360 CZK (15 €)
Les Chefs-D' Oeuvre de l'impressionnisme
Sada 50 medailí z mincovního stříbra pozlacených 24k zlatem
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2022 20:01
Aktuální cena: 31.000 CZK (1.292 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
Die Meister Werke Richard Wagners
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2022 20:00
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Václav Jansa
(1859-1913)
Stará Praha
Položka č.: 536Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03
brož, 100 reprodukovaných akvarelů, vyd. E. Beaufort, Praha, cca. 1920, pův. brož, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Lhoty na Akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Adolf Born
(1930-2016)
Bornografie
Položka č.: 440Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
kniha s podpisem, podpis s kresbičkou a věnováním na patitulu A. Born, vyd. Mladá fronta, Praha, 1970, předmluva M. Macourek, upr. J. Rathouský, pův. clpl. vazba s ob., 128s., drobně otřepené růžky obálky, jinak velmi pěkný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Karel May
(1842-1912)
Vinnetou 1-5
Položka č.: 565Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Adolf Born
(1930-2016)
Poděkování
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
list A4, ručně psané poděkování za blahopřání s kresbičkou a podpisem na papíře A4, 1980, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Skupina Ra
Roztrhané panenky - sborník
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
bibliofilie, text a podpis Zdeněk Lorenc, básně a podpisy Ludvík Kundera, podepsané ilustrace 3x J. Istler, 3x O. Mizera, 3x M. Miškovská, soukromý tisk, 1942 (antedatováno 1937), ex. 12/45, kroužková vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50.010 CZK (2.084 €)