Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Pád komunismu

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    tuš, koláž, papír, 29,5 x 42 cm, dole text: Mám špatné zprávy pro Váš byznys, Mistře., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    Má to v rukávu (ilustrace)

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    tempera, tuš, tužka, papír, 26,5 x 33,6 cm, sign. PD O. Jelínek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Vyšší technická úroveň

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    tuš, papír, 29,3 x 48 cm, sign. PD Holý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Industriální ještěr

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    tuš, papír, 51 x 16,3 cm, sign. PD Holý, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený papír, v rozích dírky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Svatá rodina

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, dřevo, 78,5 x 64,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Václav Kozák

    (1937-2004)

    Sv.Mikuláš

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign LD V. Kozák, rám

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Dívka s podnosem

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 1932, 82 x 65 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1932, rám

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vít Skála

    (1883-1967)

    Před koupáním

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 24 x 27 cm, sign. LD Vít Skála, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Podvečerní krajina

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    akvarel, papír, 1936, 16 x 21,5 cm, sign. LD J. Holub 36, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Kompozice

    Položka č.: 471

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 33 x 25 cm, na zadní straně tištěno: Joan Miró, Litografía original V, soupis č. 1117, str. 43, Joan Miró Litographe VI 1976-1981, Maeght éditeur, Paris, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Žena na ulici

    Položka č.: 466

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    černobílá bromostříbrná fotografie, 14,7 x 10,4 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Saudek

    (1935)

    Sára - léto 2002

    Položka č.: 465

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    autorský laser print, 60 x 45 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, přiložen certifikát potvrzující pravost díla, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Ticho

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    reprodukce kresby, 16,2 x 7,6 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, podepsáno příteli Karlu Kučerovi, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil  Lhoták

    (1912-1990)

    Hovory u krbu

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 16:39

    perokresba, běloba, papír, 1981, 10 x 10 cm, ilustrace Kamila Lhotáka, příloha deníku PRÁCE 14. 3. 1981, dílo Kamila Lhotáka, především díky nezaměnitelným ilustracím s charakteristickou výrazovou zkratkou, se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřejností. Poetismus a imaginace jsou typickými vypra…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 8 000 - 10 000 Kč CZK

  • Didier Robert de Vaugondy

    (1723-1786)

    Imperium Caroli Magni Occidentis Imperatoris

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 14:18

    ručně kolorovaná mědirytina, 1752, 49 x 57 cm, uprostřed přeloženo, při dolním okraji polito, mimo tisk skvrny, při okrajích otrhaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Royaume de Bohéme, Marqui sat de Modarie, et Silesie Autrichienne

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 14:02

    kolorovaná ocelorytina, 17,7 x 23,4 cm, na okrajích papír zažloutlý a u spodního okraje ušpiněn, v levém horním rohu papír na několika místech perforován (nezsahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Námořní bitva

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 15:50

    japonský dřevoryt, 35,5 x 70 cm, značeno LD, papír na dvou místech přeložen a podlepen, po okrajích místy lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Obchodník

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 15:28

    dřevoryt, 34,5 x 22,5 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris M. Petřík

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:25

    suchá jehla, 2015, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, č. VI/XXX, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris S. M.

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:24

    suchá jehla, 2015, 12 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, č. VII/XX, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris L. K.

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:19

    suchá jehla, 2017, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. III/XX, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris J. L. + V. K.

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:17

    suchá jehla, 2014, 12 x 9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris Ján Štefančík

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:01

    suchá jehla, 2013, 11,1 x 8,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Les Chefs-D' Oeuvre de l'impressionnisme

    Sada 50 medailí z mincovního stříbra pozlacených 24k zlatem

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2022 20:01

    medaile, průměr 4,2 cm, celková čistá váha Ag: 1480 g, rozměry: 580 x 330 x 100 mm, 1974 Paříž , limitovaná edice, Sbírka 50 medailí tématicky znázorňující „Mistrovská díla impresionismu“. Mezi zobrazené patří například Autoportrét (Les Misérables) 1888 od Paula Gaugina, Moulin Rouge 1982 od H. D To…

    Aktuální cena: 31.000 CZK (1.292 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Die Meister Werke Richard Wagners

    Sada 50 medailí z mincovního stříbra pozlacených 24k zlatem

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2022 20:00

    medaile, celková čistá váha Ag: 1462 g, průměr 4,2 cm, 320 x 230 x 70 mm, 1975 Mnichov, limitovaná edice, Sada 50 medailí s výjevy „Mistrovských děl Richarda Wagnera“. Kolekce určená k prezentaci u příležitosti 100. výročí Bayreuthského festivalu. Soubor medailí navržených pro Franklin Mint Münzku…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Václav Jansa

    (1859-1913)

    Stará Praha

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03

    brož, 100 reprodukovaných akvarelů, vyd. E. Beaufort, Praha, cca. 1920, pův. brož, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Lhoty na Akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Bornografie

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03

    kniha s podpisem, podpis s kresbičkou a věnováním na patitulu A. Born, vyd. Mladá fronta, Praha, 1970, předmluva M. Macourek, upr. J. Rathouský, pův. clpl. vazba s ob., 128s., drobně otřepené růžky obálky, jinak velmi pěkný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Karel May

    (1842-1912)

    Vinnetou 1-5

    Položka č.: 565

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03

    kniha, kompletní série, obs. Indiánské léto, Rudý gentleman, Na válečné stezce, Do věčných lovišť a Vinnetouův odkaz, vyd Jos. R. Vilímek, Praha 1930, 5x pův. cpl. vazba,, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Poděkování

    Položka č.: 378

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03

    list A4, ručně psané poděkování za blahopřání s kresbičkou a podpisem na papíře A4, 1980, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Skupina Ra

    Roztrhané panenky - sborník

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:03

    bibliofilie, text a podpis Zdeněk Lorenc, básně a podpisy Ludvík Kundera, podepsané ilustrace 3x J. Istler, 3x O. Mizera, 3x M. Miškovská, soukromý tisk, 1942 (antedatováno 1937), ex. 12/45, kroužková vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50.010 CZK (2.084 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

Instagram

Facebook