• Cyril Bouda

    (1901-1944)

    Olomouc

    Položka č.: 323

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    mědiryt, 31,5 x 42 cm, sign. PD C. Bouda, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Miroslav Oliva

    Ikarus

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    bronz, 2019, v. 25 cm, značeno na podstavci

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Erotika

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    lept, 1988, 14 x 9 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 88, v desce Ex libris N. Hillebrandt, LH Mescalina, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Svatý Václav

    Položka č.: 475

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Antická rodina

    Položka č.: 472

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    kamenorytina, 15 x 9,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jan Reich

    (1942-2009)

    Čihadlo

    Položka č.: 465

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    fotografie, 1984, 26,7 x 29,8 cm, sign. PD Reich 84, z cyklu Čechy - Krajina, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Magdalena Konečná

    (1936-2008)

    4 - Jákobův zápas s bohem

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    olej, malířská lepenka, 1991, 69,5 x 50 cm, sign. PD Magdalena 91, rám, koncipováno jako výzdoba modlitebny Radostné víry v roce 1991, na zadní straně štítek s popisem: Nepustím tě, dokud mi nepožehnáš (Gn 32,26), Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Slíže na VŠUP v Praze, poté soukromé studium u prof…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Magdalena Konečná

    (1936-2008)

    20 - Ježíš ukřižován

    Položka č.: 445

    olej, malířská lepenka, 1991, 70 x 49,5 cm, sign. PD Magdalena 91, rám, koncipováno jako výzdoba modlitebny Radostné víry v roce 1991, na zadní straně štítek s popisem: A nevešel do svatyně s krví kozlů a telet, ale jednou provždy dal svou krev a tak nám získal věčné vykoupení (Žd 9,12), Antikvariát…

  • Štěpán Mareš

    (1972)

    Stavebnice Dorotka

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    olej, sololit, 1999, 31,2 x 25 cm, monogr. LH ŠMM 1999, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Dušan Polakovič

    (1950)

    Špatný vtip

    Položka č.: 431

    olej, plátno, 1992, 52 x 40 cm, sign. PD D. Polakovič 92, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Kunovský

    Položka č.: 419

    kombinovaná technika, 17,5 x 10,2 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Jarní pole

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    bromostříbrná fotografie, 1972, 20,5 x 37,7 cm, sign. na zadní straně František Dostál (1972), Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Pocta Jaroslavu Seifertovi

    Položka č.: 489

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    lept, 27,8 x 19,7 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 80, pasparta, č. 15/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Kudy Kam?

    Položka č.: 488

    litografie, 2005, 31 x 17 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2005, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Eva Jandejsková

    Postava s lunou

    Položka č.: 400

    keramika, 42 x 45 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Eva Jandejsková

    Postava s kyticí

    Položka č.: 399

    keramika, 36 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Otto Gutfreund

    (1889-1927)

    Vzhlížející

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Vaclav Vojtech Novák

    (1901-1969)

    Krajina se dvěma rybníky

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sázava

    Položka č.: 388

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • K. Novák

    Semilsko

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    olej, plátno, 24 x 33,5 cm, sign. PD K. Novák, rám, malba místy krakelována, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

  • Adolf Träger

    (1888-1965)

    Bezy

    Položka č.: 375

    olej, plátno , 54 x 45 cm, sign. PD A. Träger, rám, na zadní straně razítko SČGU, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Kučera

    (1885-1950)

    Přístavní město

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    akvarel, pastel, uhel, papír, 24,2 x 32,8 cm, sign. LD J. Kučera, rám, zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Hans Grünbäck

    Ve starém městě v Německu

    Položka č.: 373

  • Hans Grünbäck

    Ulice v německém městě

    Položka č.: 372

  • Maxmilián Švabinský

    Zabučaly hory

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen J…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ernst Vettori

    Portrét dívky

    Položka č.: 360

    pastel, papír, 48 x 34 cm, sign. LD Vettori, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • František Trella

    (1886-?)

    Svatý Václav

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Milan Augustín

    Roční období

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    malba na skle, vypalovaná na 660 stupňuů, zasazeno do olověných pásků, 53 x 19 cm, sign. DU Milan Augustin, Antikvariát Dlážděná, studium na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Milan Augustín

    Roční období

    Položka č.: 353

  • Milan Augustín

    Roční období

    Položka č.: 352