Václav Hejna
(1914-1985)
Postavy
Položka č.: 281099Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:10
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Jan Hejda
(1927)
Květ
Položka č.: 265019Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:09
tuš, běloba, papír, 25 x 13,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Hejda
(1927)
Otvírání
Položka č.: 265020Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:08
tuš, inkoust, papír, 1986, 27,7 x 13,4 cm, sign. PD Jan Hejda 86, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Hejda
(1927)
Vyzvání
Položka č.: 265021Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:07
tuš, papír, 1973, 29,4 x 20,9 cm, sign. PD Jan Hejda 73, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Hejda
(1927)
Hodiny
Položka č.: 265022Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:06
tuš, papír, 1965, 30,5 x 15,5 cm, sign. LD Jan Hejda 65, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Hejda
(1927)
Tvary
Položka č.: 265023Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:05
tuš, papír, 1965, 15,4 x 30,5 cm, sign. PD Jan Hejda 65, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
N. Havlíčková
Ovoce
Položka č.: 281097Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:04
tužka, papír, 21 x 29,5 cm, LN razítko Havlíčková N., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Lukáš Fišárek
(1973)
Položka č.: 264237Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:03
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Miroslav Finfera
Tulipány
Položka č.: 281096Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:02
tužka, papír, 29,5 x 21 cm, monogram. LD, ze zadní strany razítko Finfera Mir., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Kv. Fimferová
Květina
Položka č.: 281095Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:01
tužka, papír, 29,5 x 21 cm, monogram. LN, ze zadní strany razítko Fimferová Kv., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Městečko
Položka č.: 281094Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:00
olejová tempera, karton, 30 x 40 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Váza 1982
Položka č.: 281085Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:33
dřevoryt, 1981, 12,03 x 9,01 cm, sign. PD M. Janků, PF 1982, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Stavení
Položka č.: 281086Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:32
dřevoryt, 1981, 13,02 x 8,04 cm, sign. PN M. Janků, PF 1982, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Zimní krajna s vozem
Položka č.: 281087Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:31
dřevoryt, 1985, 19,8 x 9 cm, sign. PN M. Janků, PF 1986, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Spřežení na saních
Položka č.: 281088Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:30
dřeovryt, 1984, 12,08 x 9,01 cm, sign. PD M. Janků, PF 1985, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Muzika
Položka č.: 281089Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:29
dřevoryt, 1985, 20 x 9,03 cm, sign. PN M. Janků, PF 1986, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Noční krajina s vozem
Položka č.: 281090Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:28
dřevoryt, 1978, 19,09 x 8,08 cm, sign. PN M. Janků, PF 1979, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Cesta
Položka č.: 281091Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:27
dřevoryt, 1983, 12,7 x 9,1 cm, sign. PD M. Janků, PF 1984, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Noční krajina s vozem a domem
Položka č.: 281092Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:26
dřevoryt, 1980, 19,05 x 8,2 cm, sign. PN M. Janků, PF 1981, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Malířský ateliér
Položka č.: 281093Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:25
dřevoryt, 14,6 x 10,5 cm, sign. DU M. Janků, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Spřežení
Položka č.: 281083Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:24
dřevoryt, 1973, 9 x 5,7 cm, sign. PN M. Janků, PF 1974, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Krajina s vozem
Položka č.: 281084Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:23
dřevoryt, 1976, 19,4 x 8,6 cm, sign. PN M. Janků, PF 1977, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Pták na stromě
Položka č.: 281081Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:22
dřevoryt, 1977, 13 x 7,5 cm, sign. PD M. Janků, PF 1978, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Janků
(1916-1994)
Váza
Položka č.: 281082Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:21
dřevoryt, 1975, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD M. Janků, PF 1976, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Na Palatinu
Položka č.: 280984Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:20
dřevoryt, 1983, 12,8 x 8,4 cm, sign. PD Karel Dlabola 1983, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
P.F. 1981
Položka č.: 280985Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:19
dřevoryt , 1980, 7,6 x 11,7 cm, sign. PD Karel Dlabola 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
PF 1985
Položka č.: 280986Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:18
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
PF 1987!
Položka č.: 280987Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:17
dřevoryt, 1986, 9,6 x 5,7 cm, sign. PD Karel Dlabola 1986, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
PF 1989!
Položka č.: 280988Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:16
dřevoryt, 1988, 8,8 x 11,2 cm, sign. PD Karel Dlabola 1989, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
PF 1990!
Položka č.: 280989Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:15
dřevoryt, 1989, 11,8 x 7,5 cm, sign.PD Karel |Dlabola , Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)