Karel Dlabola
(1902-1998)
PF 1998!
Položka č.: 280990Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:14
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Rozbouřené moře
Položka č.: 280991Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:13
dřevoryt , 1978, 7,5 x 10,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1978, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Růže
Položka č.: 280992Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:12
dřevoryt , 1965, 9,6 x 5,1 cm, sign. PD K. Dlabola 65, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
U Hlubokého
Položka č.: 280993Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:11
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Vánoce
Položka č.: 280994Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:10
dřevoryt, 1990, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1990, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Vánočí zátiší
Položka č.: 280995Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:09
litografie , 1982, 7,1 x 11,2 cm, sign. PD Karel Dlabola 1982, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Zima nad Zvičinou
Položka č.: 280996Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:08
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Borovice nad mořem
Položka č.: 280997Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:07
litografie , 1969, 15 x 21, ´5 cm, sign PD Karel Dlabola 1969, 3/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Havrani (PF 1986)
Položka č.: 280998Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:06
dřevoryt, 1985, 5,1 x 9,7 cm, sign. PD Karel Dlabola, 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Pobřeží na Brači
Položka č.: 280999Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:05
litografie , 1969, 16 x 20,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1969, 27/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
V Malé Tatře
Položka č.: 281000Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:04
dřevoryt , 1965, 10,3 x 15,3 cm, sigm. PD Karel Dlaboha 1965, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Večer na chalupě
Položka č.: 281001Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:03
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Indiánské léto v Torontu
Položka č.: 281002Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:02
litografie , 1982, 10,4 x 24,2 cm, sign. PD Karel Dlabola 1982, 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Bělohradská zima
Položka č.: 281003Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:01
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Stará pinie nad mořem
Položka č.: 281004Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:00
litografie , 1987, 22,1 x 34,8 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1987, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jaroslav Vinopal
Z kopce
Položka č.: 221107Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:41
bromostříbrná fotografie, 11,2 x 26,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jolana Pavelková
Noty potmě
Položka č.: 220272Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:40
fotografie, 2006, 24,7 x 16,1 cm, sign. ZS Jolana Pavelková 2006, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
Hraboš I.
Položka č.: 250711Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:39
bromostříbrná fotografie, 29 x 38 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Hraboš II.
Položka č.: 250712Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:38
bromostříbrná fotografie, 23 x 29 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Petr Baďura
Abstrakce
Položka č.: 220345Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:37
fotografie, 2000, 23,8 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2000, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Petr Baďura
Fotogram - Tušení stínu a souvislostí
Položka č.: 220346Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:36
fotografie, 2001, 23,7 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2001, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Petr Baďura
Klaviatůra u F. Galla
Položka č.: 259280Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:35
fotografie, 1999, 23,8 x 30,4 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 1999, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Petr Baďura
U Karlova mostu
Položka č.: 259281Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:34
fotografie, 1999, 30,2 x 23,8 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 1999, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Petr Baďura
Still life v kuchyni
Položka č.: 259282Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:33
fotografie, 2000, 30,2 x 23,8 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2000, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Petr Baďura
I toto je život
Položka č.: 259283Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:32
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Červená jablka
Položka č.: 273771Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:31
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Arna Vazačová
Položka č.: 266579Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:30
akryl, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD AV, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Lubomír Štefka
Abstraktní krajina
Položka č.: 265075Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:28
kombinovaná technika, 17 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Lubomír Štefka
Položka č.: 281079Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:27
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Solařík
(1915-2007)
Stařenka
Položka č.: 277877Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:26
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)