• .

    Mig 21

    Položka č.: 267939

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:19

    hudební plakát, 2001, 86 x 60 cm, přeložený, pokrčený, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Anton Boudar

    Položka č.: 263811

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:15

    kombinovaná technika, sololit, 1993, 50 x 65 cm, sign. vzadu Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Anton Boudar

    Oranžová kompozice

    Položka č.: 263810

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:14

    kombinovaná technika, sololit, 1997, 48 x 64 cm, sign. PD ABoudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Tatoušek

    (1929-2021)

    Portrét ženy

    Položka č.: 263195

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:08

    olej, plátno, 60 x 50 cm, Antikvariát Ostrovní, V letech 1953-1959 studoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze obor architektura u prof. Pavla Smetany. Od počátku své profesionální dráhy se zabýval především průmyslovým designem. V letech 1959 - 1985 spolupracoval na vývoji palubních přístr…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jan Tatoušek

    (1929-2021)

    Autoportrét

    Položka č.: 263194

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:07

    olej, plátno, 50 x 40 cm, Antikvariát Ostrovní, V letech 1953-1959 studoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze obor architektura u prof. Pavla Smetany. Od počátku své profesionální dráhy se zabýval především průmyslovým designem. V letech 1959 - 1985 spolupracoval na vývoji palubních přístr…

  • Světla Žáková - Štrupová

    (1924-1978)

    Kytička

    Položka č.: 262212

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:02

    litografie, 21,5 x 14,7 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, pasparta, č. 29/95, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Hříchy a ctnosti

    Položka č.: 261148

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:51

    bibliofilie, 34,5 x 44 cm, 12 reprodukcí z cyklu 12 obrazů vytiskl a nákladem vlastním vydal Vl. Pecháček, Praha 1943, volné listy v papír. přebalu, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alena Vernerová

    Motiv od Babylonu

    Položka č.: 254544

    Vyvolávací cena: 675 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:20

    Aktuální cena: 675 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kupky sena

    Položka č.: 245689

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:08

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Souboj

    Položka č.: 234372

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:38

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:31

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:30

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Monogramista PR

    Kostel

    Položka č.: 228656

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:26

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • V. Novák

    Podzimní krajina

    Položka č.: 226024

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:21

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Adolf Bělohoubek

    (1882-1942)

    Mostecká věž

    Položka č.: 201109

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 14:41

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

    Domažlice

    Položka č.: 195752

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 14:30

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Teichmann

    Evoluce ženy

    Položka č.: 267398

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:54

    tuš, papír, 26 x 49,5 cm, na bočních okrajích papír pokrčen, na pravém okraji papír přeložen, u spodního okraje uprostřed nažloutlá šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Václav Teichmann

    Malíř

    Položka č.: 267396

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:50

    lavírovaná tuš, papír, 32,9 x 28,8 cm, u horního okraje uprostřed drobná hnědá čárka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Václav Teichmann

    Nekuř

    Položka č.: 267395

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:48

    tuš, papír, 36,5 x 22 cm, PD v rohu perem 37, v horních rozích a u dolního okraje papír pokrčen, u dolního okraje uprostřed a levého okraje nahoře papír 1 cm natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Václav Teichmann

    Nadané dítě

    Položka č.: 267394

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:46

    tuš, papír, 20,2 x 36 cm, u dolního okraje drobná hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Zbyněk Kočí

    Čekání na telefon

    Položka č.: 267392

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:42

    tuš, tužka, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , DU text: …skáknu si zatím do kina…, PD modrou tužkou 43,5%, papír na pravém a spodním okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Zbyněk Kočí

    Narozeniny

    Položka č.: 267391

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:40

    tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , horní růžky papíru lehce pokrčeny, PD modrou tužkou 30,5%, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Helena Slavíková

    (1924)

    Dáma v kloboučku

    Položka č.: 266881

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 21:38

    kolorovaný lept, 1970, 13,4 x 10,2 cm, sign. PD H. Slavíková 70, rám, č. 14/40, lehce zažloutlý papír i pasparta, na paspartě flíček od vody, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Želibského, V. Pukla a K. Mináře na AVU v Praze, členka Jednoty výtvarných umělců a ženské skupiny Femina

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Zkřížené ruce

    Položka č.: 263616

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:58

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Rybička

    (1817-1872)

    Hradčany

    Položka č.: 262646

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:56

    kolorovaná mědirytina, 9 x 13,2 cm, značeno PD Gez. u. Gest v. Jos Rybička, rám, na papíře zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Arna Juračková

    Černohorský dvůr

    Položka č.: 262643

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:55

    kolorovaná serigrafie, 2005, 19 x 11,5 cm, sign. PD A. Juračková 2005, č. 161/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 262639

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:50

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Oldřich Dudek

    Kornoutky

    Položka č.: 262600

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:30

    tuš, tužka, papír, 32,7 x 24 cm, sign. PD Dudek, lehce zažloutlý papír, papír u horních rohů pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Vzpomínka

    Položka č.: 262091

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:02

    lept, akvatinta, 1991, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD Andesová 91, č. 75/100, DU Vzpomínka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 262073

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 18:52

    olej, papír, 9,4 x 12,6 cm, sign. PD J. Dlabal , antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)