• Vincenc Paulus

    Květiny (Ex libris Klára Šimšíková)

    Položka č.: 246979

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 22:48

    dřevoryt, 1945, 8 x 6,4 cm, sign. PD V. Paulus 45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Wilhelm Tell

    Položka č.: 246851

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 22:32

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD J. L. Raab gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír papír, na okrajích papíru dva malé tmavší flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • E. Mackenzie

    Cervantes

    Položka č.: 246700

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 22:16

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Mackenzie after a Spanish Print Engraved by D. F. Selma, mírně zažloutlý papír, LN v rohu skvrnka od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Rodný dům W.A. Mozarta

    Položka č.: 245903

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 21:20

    serigrafie, 19 x 28 cm, sign. PD Pýcha, č. 107/150, ohnutý levý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Katedrála

    Položka č.: 245899

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 21:14

    lept, 1946, 17,5 x 24 cm, sign. PD Jiroudek, pasparta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Vodopád

    Položka č.: 247065

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:40

    lept, 8 x 5,5 cm, sign. PD D. Chatrný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Salcmana a Boudy na ČVUT v Praze, prof. Silovského na AVU tamtéž, člen Klubu konkrétistů, TT klubu, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Náměstí ( Ex Libris Eva Krejčová)

    Položka č.: 247062

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:34

    litografie, 1977, 8,5 x 7 cm, sign. DU Jiří Bouda 77, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Na moři ( Ex Libris Nely van der Weerd)

    Položka č.: 247059

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:28

    litografie, 1989, 6,2 x 6 cm, sign. DU Jiří Bouda 89, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kostelní věže ( Ex Libris Zita Vlková)

    Položka č.: 247058

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:26

    litografie, 1982, 8,9 x 5,4 cm, sign. DU Jiří Bouda 82, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Rozhledna (Ex Libris Ing. Alois Smékal)

    Položka č.: 247057

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:24

    litografie, 1987, 8,8 x 6,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 87, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Na Hané (Ex Libris Jan Mauler)

    Položka č.: 247055

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:20

    litografie, 1993, 8,7 x 6,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 93, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Antonín Langweil (Ex Libris Ing. Milan Humplík)

    Položka č.: 247054

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:18

    litografie, 1990, 8 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 90, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Hrad nad řekou (Ex Libris Ladislav Bednařík)

    Položka č.: 247053

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:16

    litografie, 1987, 8,8 x 6,8 cm, sign. DU Jiří Bouda 87, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vodník ( Ex Libris Jiří Bouda)

    Položka č.: 247052

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:14

    litografie, 1992, 12 x 8,3 cm, sign. PD Jiří Bouda, č. 77/200, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Papoušek

    Položka č.: 247051

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:12

    litografie, 1983, 22 x 14,2 cm, sign. PD Karel Toman, č. 42/70, při pravém okraji mimo tisk nepatrná skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Čert III.

    Položka č.: 247050

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:10

    litografie, 17 x 12,5 cm, sign. PD Karel Toman, č. 11/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Sadovský

    Zasněžená chalupa

    Položka č.: 247048

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:06

    olej, karton, 14 x 18 cm, sign. LD Sadovský, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    V harému

    Položka č.: 247047

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:04

    kamenotisk, 1943, 16 x 12 cm, sign. PD V. Fiala, č. 18/135, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Větrník v Určicích

    Položka č.: 247045

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:00

    litografie, 29,5 x 41 cm, sign. PD V. Fiala, č. 37/45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Kostelík nad vesnicí

    Položka č.: 247043

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 19:56

    lept, 24,2 x 31 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Podtatranská dědina

    Položka č.: 247041

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 19:52

    llitografie, 27,5 x 35 cm, sign. PD V. Fiala, č. 9/20, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Skicák s náčrty a kresbami

    Položka č.: 247038

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 19:46

    pero, papír nebo akvarel, papír, A4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Vladimír Renčín

    Do nového roku inteligentněji

    Položka č.: 247018

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 19:06

    litografie, 13 x 18,5 cm, značeno PD Renčín, LN přípis autora, uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Vladimír Renčín

    Poklona

    Položka č.: 247017

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 19:04

    litografie, 8 x 8 cm, sign. DU Renčín P.F. 1982, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Máte možná poslední příležitost projevit radost ze života!

    Položka č.: 247016

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 19:02

    litografie, 14 x 9 cm, sign. PD Jiránek PF 81, mírně zažloutlý papír, na papíře zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Stříhající

    Položka č.: 223820

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2020 19:46

    tužka, papír, 2008, 26 x 26 cm, sign. PD Jan Spěváček 2008, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Zámecká věž (Ex libris)

    Položka č.: 225425

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 23:56

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Altán (Ex libris Karel Novák)

    Položka č.: 223939

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 23:40

    lept, 9 x 5,6 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Lebka (Ex libris D. Malý)

    Položka č.: 223921

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 23:38

    lept, 1945, 10,3 x 8,4 cm, sign. PD Fleissig 45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Konvolut grafických listů

    Položka č.: 223333

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 23:36

    8x tisk, 20 x 13,5 cm, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)