Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Macháček

    Hračky

    Položka č.: 281073

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:09

    akvarel, tuš, olej, papír, 1942, 30 x 21 cm, sign. na zadní straně Macháček I.-42, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Záboj Bohuslav Kuľhavý

    (1937)

    Surrealistická kompozice

    Položka č.: 277471

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:08

    olej, dřevotříska, 1975, 40 x 65 cm, sign. PD ZB Kuľhavý, rám, Na zadní straně štítek s popisem, původní název: Zátišie s neoromantickou náladou. V dolní části díla a na zadní straně autorský popis. Výtvarné umění studoval soukromě. Řadu let hledal vlastní výtvarný výraz, přenášel několik rozdílných…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ernst Kösslinger

    (1926-2020)

    Zahrada italského paláce s fontánou

    Položka č.: 281072

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:07

    lept, 1979, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 13/200, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Tváře

    Položka č.: 281071

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:06

    lept, 14,8 x 12,5 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 28/125, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Houlová

    Žena s šátkem

    Položka č.: 281070

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:05

    akvarel, uhel, papír, 1924, 30 x 22 cm, sign. PD Houlový 24, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Fousek

    Ovocná mísa

    Položka č.: 281069

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:04

    olej, karton, 32,5 x 45,5 cm, sign. PD Em Fousek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Petr Fiala

    (1969)

    Akvárium

    Položka č.: 265034

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:03

    lept, 2008, 13 x 16 cm, sign. PD Fiala 2008, č. 49/64, PF 2009, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Sova

    Položka č.: 266586

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:02

    lept, 2004, 6,8 x 16,3 cm, sign. PD Fiala 2004, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Faltus

    Lokomotiva

    Položka č.: 244111

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:01

    olej, dřevotříska, 44 x 58,5 cm, sign. PD Faltus, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Starost o dítě

    Položka č.: 281068

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:00

    tuš, papír, 19 x 14,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dudek

    (1954)

    Křišťál

    Položka č.: 279011

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2024 15:02

    lept, mezzotinta, 1994, 10 x 7,1 cm, sign. PD JDudek 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    Mostecko

    Položka č.: 279274

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:48

    akvarel, tužka, papír, 1960, 9 x 10,5 cm, sign. PD F. Gross 60, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Čertovka

    Položka č.: 278995

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:32

    litografie, 1975, 11,9 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Kopec s topoly

    Položka č.: 274303

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:02

    akvatinta, 15 x 10,5 cm, sign. PD BVotavová, č. 32/120, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Očekávání ruských legionářů

    Položka č.: 281028

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:08

    lept, 1920, 13,7 x 10,2 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Dvouplošník L 65

    Položka č.: 281023

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:02

    litografie, 2006, 14,5 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 22/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Při úplňku

    Položka č.: 281022

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:00

    linoryt, 27,8 x 23,7 cm, sign. LD FPeterka, č. 88/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Petra Oriešková

    (1941-2022)

    Žena

    Položka č.: 281021

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:58

    litografie, 18,2 x 12,8 cm, sign. PD Petra Oriešková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    George Orwell PF 1984

    Položka č.: 281016

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:52

    lept, 1984, 13,8 x 7,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 84, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Hrad Kašperk

    Položka č.: 281015

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:50

    lept, 1918, 23 x 20 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Můra

    Položka č.: 281011

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:44

    dřevoryt, 14,4 x 9,8 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bez názvu

    Položka č.: 280758

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:20

    lept, 17,7 x 13,5 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Rudolf Gajdoš

    (1908-1975)

    Koupání u Apollonova chrámu

    Položka č.: 280749

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:02

    litografie, 1953, 29,3 x 41,5 cm, sign. PD R. Gajdoš 1953, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Zima

    Položka č.: 280748

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:00

    lept, 24,8 x 19,5 cm, sign. PD Ant. Majer, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Stavení

    Položka č.: 280722

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:28

    lept, 13,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Homolka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář

    Položka č.: 280711

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:06

    dřevoryt, 12,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Klaun

    Položka č.: 280709

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:04

    dřevoryt, 10,2 x 5,6 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívčí akt

    Položka č.: 278856

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:56

    dřevoryt, 1984, 19,8 x 11,5 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    U potoka

    Položka č.: 278855

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:54

    suchá jehla, 15,8 x 12,7 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Belveder

    Položka č.: 278851

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:50

    ocelorytina, 1982, 9,3 x 15,2 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

Instagram

Facebook