Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce (Litografia original X)
Položka č.: 269439Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 20:58
litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, na pravém okraji tři tiskové značky, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce (Litografia original IV)
Položka č.: 269437Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 20:54
litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, dole u levého okraje tisková značka, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce (Litografia original IX)
Položka č.: 269436Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 20:52
litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, dole u levého okraje tisková značka a dva narezavělé flíčky, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Joan Miró
(1893-1983)
Suite Escultor II
Položka č.: 267742Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:08
litografie, 1974, 19,8 x 39,5 cm, sign. PD Miró, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Joan Miró
(1893-1983)
Suite Escultor I
Položka č.: 267741Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:07
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce (Litografia original VIII)
Položka č.: 267740Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:06
litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny