Joan Miró

(1893-1983)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce (Litografia original X)

    Položka č.: 269439

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 20:58

    litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, na pravém okraji tři tiskové značky, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce (Litografia original IV)

    Položka č.: 269437

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 20:54

    litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, dole u levého okraje tisková značka, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce (Litografia original IX)

    Položka č.: 269436

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 20:52

    litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, dole u levého okraje tisková značka a dva narezavělé flíčky, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Suite Escultor II

    Položka č.: 267742

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:08

    litografie, 1974, 19,8 x 39,5 cm, sign. PD Miró, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Suite Escultor I

    Položka č.: 267741

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:07

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce (Litografia original VIII)

    Položka č.: 267740

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:06

    litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny