Dana Puchnarová

  • Dana Puchnarová

    Zrcadlení

    Položka č.: 255407

    Vyvolávací cena: 290 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2023 15:39

    litografie, 1986, 19 x 13,5 cm, sign. PD Puchnarová, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 290 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Dana Puchnarová

    Artefakt

    Položka č.: 255406

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2023 15:37

    Aktuální cena: 290 CZK (13 €)

  • Dana Puchnarová

    Gítáňdžali

    Položka č.: 255559

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:40

    8x litografie, 42 x 29 cm, 8x litografie D. Puchnarová, z bengálského originálu přeložil profesor PhDr. Dušan Zbavitel, autorka vydala vlastním nákladem, vše signováno, Ex. 28, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu